Skocz do zawartości

Studia grafiki!!!!!!!!!


Zarathos666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie ale zabrzmi ono może głupio. Za rok pisze maturę i chciałbym iść na studia grafiki komputerowej, tylko jest mały haczyk, w obrębie Krakowa nie ma żadnych studiow:(Zeby miec dobra prace zmiazana z grafika trzeba miec skonczone jakies studia ASP itp. czy wystarczy studium, sam juz nie wiem

 

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zeby miec dobra prace zmiazana z grafika trzeba miec skonczone jakies studia ASP itp. czy wystarczy studium, sam juz nie wiem

trzeba mieć miażdżące portfolio :) jak bedzie nieziemsko przewspaniałe to i z podstawowym niepełnym do ILM Cię przyjmą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że gdy ktoś używa więcej niż trzech wykrzykników albo pytajników, to ma poważne problemy z psychiką, więc na razie miast na studia może powinieneś odwiedzić specjalistę :P

 

A żeby zostać grafikiem wcale nie trzeba mieć studiów skończonych... jedyne ogłoszenia o pracę, które wymagały wyższego wykształcenia (nie kierunkowego !) były z tvn'u i polsatu. Reszta ma to w głębokim poważaniu, bylebyś swoją robotę dobrze wykonywał (czyt. miał się czym pochwalić w portfolio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba kończyć żadnych studiów... Ale

Studia to bardzo fajny czas, możesz poznać dużo fajnych ludzi o podobnych zainteresowaniach, możesz się czasem nawet czegoś nauczyć (zależy od uczelni)

więc polecam studia, tylko wybierz takie, które naprawdę lubisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli interesuje Cie grafika 3d to szkoła Drimagine

jakbym był w Twoim wieku to bardzo bym sie nią zainteresował

 

a jak nie to wpisz w googlach "szkoła grafiki krakow", takie szkółki nie dadzą Ci mgr ale trwają rok/dwa lata i można Ciekawych ludzi poznać. a przede wszystkim to pracuj nad portfolio. nikt Cie nie przyjmie do pracy bez dobrego folio nawet jeżeli będziesz profesorem grafiki

 

pozdro

 

po chwili zastanowienia zmieniłem zdanie, sraj na to, nie rob zadnego folio tylko korzystaj z młodość, praca sama przyjdzie jak będzie potrzebna, poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po chwili zastanowienia zmieniłem zdanie, sraj na to, nie rob zadnego folio tylko korzystaj z młodość, praca sama przyjdzie jak będzie potrzebna, poważnie.

 

Szkoda, że mi tak nikt kiedyś nie powiedział ;/ Miałbym teraz wakacje o_O

 

A na poważnie to Folio jest najważniejsze w tej branży. Ja nie tylko nie miałem studiów jak zaczęłem pracować w zawodzie...ale byłem ledwo po liceum. Więc da się ;) A ze szkół to Drimagine, Jakieś ASP może...ponoć w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Informatyki (czy jak to sie cholera nazywa...) jest coś ciekawego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 a naszej szkoly nie polecisz?:D haha

 

No tak, Racja! Sorry John ;) Jeszcze DSW. Wbijasz...Media Cyfrowe...Pyk: Photoshop, Corel, Maya...Alleluja i do przodu :) Nie dość, że jest grafa to jeszcze wychodzisz z dyplomem jako szpec od Mediów ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Drimagine to chyba dobry pomysł, a w samym Kraku ciekawie też wyglądają intermedia na Krakowskiej ASP. Generalnie jeśli chcesz być grafikiem to ASP jest zdecydowanie dobrym pomysłem (nie, nie studiuję na ASP :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby polecieć na drimagine trzeba juz jakieś studia ukończyć czy też zdać maturę? Tak pytam bo mnie ciekawość zżera :) ale jestem spokojny o wszystko, wszystko w swoim czasie :D

 

Zarathos666: I co, mógłbyś być samoukiem a pójść sobie potem na architekturkę? Dobra ta propozycja? ;)

Przykro mi ale wykrzykniki w tak wielkiej kupie są trochę nachalne :p

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Racja! Sorry John ;) Jeszcze DSW. Wbijasz...Media Cyfrowe...Pyk: Photoshop, Corel, Maya...Alleluja i do przodu :) Nie dość, że jest grafa to jeszcze wychodzisz z dyplomem jako szpec od Mediów ^_^

 

DSW - bardzo luźna uczelnia. Jeżeli się nic nie wie nt. grafiki, to można tam iść - ja się nudziłem, Czarny to samo ;)

 

Do autora wątku - idź na ASP, pracuj w domu nad portfoliem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już naprawdę serdecznie dość docinania sobie nawzajem w wątkach na forum, nie macie nic do powiedzenia sensownego, nie piszcie nic. Bywały gorsze tytuły wątków i z pewnością będą nie raz. Można autorowi zwrócić uwagę, ale nie zachowujcie się proszę jak banda dzieciaków, to już przestaje być śmieszne.

 

Zarathos666 - temat nauki grafiki był i nadal jest poruszany na forum w kilku wątkach, warto poszukać bo sporo informacji na ten temat się w nich zebrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSW - bardzo luźna uczelnia. Jeżeli się nic nie wie nt. grafiki, to można tam iść - ja się nudziłem, Czarny to samo ;)

 

Też się nudze, ale dla grafy tam nie poszedłem. Od grafy mam to forum ;D

Może warto zamknąć temat, albo zrobic przekierowanie do "studia" tak jak to już parę razy było robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowa ludu jak nie więcej z tego forum pracująca w komercji jest po caaaaaaaaałkiem innym kierunku :) Daruj sobie studia grafiki.. serio.

 

Do tego by robić grafike wystarczy ci jedynie zaje**** folio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności