Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Chrysler 300C Touring


Rekomendowane odpowiedzi

UPDATE - ponizej

 

Eloł :)

 

Chcialbym zaprezentowac Wam moje pierwsze auto wypocone w 3ds. Zrobione na potrzeby pracy dyplomowej i uzyte w animacji komputerowej w postaci reklamy TV. Z tego powodu pozwolilem sobie na pewne uproszczenia modelu co moze sprawiac wrazenie ze auto nie jest skonczone :) ale jest :P

 

zatem do dziela :)

 

089s.jpg

 

094s.jpg

 

095s.jpg

 

096s.jpg

Edytowane przez god_of_dump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne auto... tyle, że nie ma auta ;)

 

--edit--

No i jest ;)

Model fajny, nie widać żadnych krzywizn :) Jedynie na ostatnim renderze, nad lusterkiem, koło słupka coś dziwnego się dzieje.

A co do renderu, to nie wiem czy to wina oświetlenia, czy lakieru, ale wyszło za bardzo "chromowo".

Edytowane przez torm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam trochę swój temat dodając nowo wykonane rendery w ramach nauki oświetlania mapą HDR (o ile wiem to darmowa z hdri-locations.com) oraz wpasowywania modelu 3d do zdjęcia 2d :)

Obrazki poprawione trochę w photoshopie

 

PS. Oczekuje raczej ogólnych wrażeń niż szczegółowego zagłębiania się w każdy piksel :P

 

PS. 2. Trzeci render jest inny ;)

 

105s.jpg

 

104s.jpg

 

111.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2gie renderki nawet, wogole gratuluje, gratuluje tego iz widze ze sam wykonales ten model, to sie ceni, jak widze nowych userow ktorzy wyskakuja z chevroletem camaro albo fordem mustangiem classikiem, idealnie wykonanym chodz lole siedza w maxie po 2 miesiace, to chce mi sie zygac!!!, czy oni nie znaja jakichs innych stron z modelami????? u ciebie widac babole, widac wlasna prace i to sie liczy!!!!

 

masz ode mnie 3*, na zachete i dalsza zabawe z maxem, nie oszukuj sam siebie to podstawa!!!!

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie model jest w miarę prosty, gdzie niegdzie jakieś błędy są. Wg. mnie wóz wyszedł trochę plastelinowo, na Twoim miejscu dawałbym ostrzejsze krawędzie, szczególnie na takie miejsca jak drzwi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, ale mam wrażenie, że z tyłu trochę dziwnie, jakby nieproporcjonalnie, ale nie wiem jak wygląda w realu. Sztuczności dodaje fakt, że szyby nie są przezroczyste. Tylne możnaby uznać za przyciemnione, ale przednia? Powinno być za nią widać tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby są czarne nieprześwitujące, ze względu na fakt wykorzystania modelu w animacji, wiec czas renderingu się liczył oraz deadline oddania pracy :P zatem zwyczajnie wnętrze nie istnieje ;) poza tym to mój pierwszy tak skomplikowany model, wiec nie jest specjalnie zoptymalizowany co powoduje mi dość często zwiechy kompa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stefano020

Ciekawy jestem ile czasu tworzyłeś ten model i jakich technik użyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, długo to trwało, ale niech będzie...odrobinkę zmieniona wersja tej animacji znajduje się TUTAJ

 

PS. nie oczekuję jakiś komentarzy bo tak czy siak nie jest to co chciałem kiedyś osiągnąć, więc sam czuje pewien niesmak...ale cóż - życie ;)

 

PS. 2 Rozumiem, że to nie jest dział na animacje, ale nie chciałem zakładać nowego tematu w innym miejscu, jako że jest to kontynuacja wątku, a filmik wrzucam na specjalną prośbę ;)

Edytowane przez god_of_dump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności