Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no widze ze siła jogurtu wam pomaga i razem znajdujecie wiele kawalkow wiec moze i mi pomozecie :) Chodzi mi o świąteczną (zimową) reklamę Idei, słowa lecą mniej wiecej tak : " take, take that your love take that your shine .." - z gory mowie ze bralam na sluch slowa :) Help me !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał jakiegoś kawałka z którejś reklamy, to prosze bardzo: :)

 

----> Click me

 

 

EXTRA STARY !, REWELACJA PO PROSTU ehhhhhhhh . : / gdyby nie to ze podalem ten link i jeszcze jeden w 4 poscie tego watku !.

 

EDIT:

ostatnio na VIVA widzialem nowa wersje "Bialy mis". Kto to spiewa? wiem tylko ze jakis koles (tymon czy cos takiego sie nazywal) i jakas dziewczyna:).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jest taka piosenka w reklamie i reklama opowiada o kosmetykach i tam jest taka blądynka laska jak niewiem i taka charakterystyczna scena jest jak zażuca włosy na taki czarny budynek a na innej podskakuje coś łapiąc i jak sie nazywa ta piosenka która tam jest

 

A o jakie kosmetyki chodzi, to może dużo pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest taka blądynka laska jak niewiem i taka charakterystyczna scena jest jak zażuca włosy na taki czarny budynek

Czyli jaka na blondynka? Ladna jak nie wiem? Duza jak nie wiem? Bo jak zarzuca wlosy na budynek to musi miec ze 20 metrow. Kojaze dwie reklamy z olbrzymkami, ale obie sa brunetkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymon tymański?

i pieronku nie denerwuj sie

a na przyszłosc wystarczy najpierw wpisac tymon + "biały mis" w google ;P

 

to wlasnie to., dzieki. Upewnic sie chcialem. I sie nie denerwuje.

 

EDIT: Pezet & Noon - Cepelia - tam w tle leci takia fajna piosenka, moze ktos wie co to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid: moze masz na mysli ten kawalek z "Requiem for a Dream" Clinta Mansella? Tylko on byl zdaje sie uzyty do trailera drugiej czesci.. No i tam chyba nie bylo chóru. Hehe, zawsze do uslug :)

edit: Tu lista soundtrackow do trailerow LOTR: http://www.audiblebeauty.net/trailers.htm

 

Jezeli to Lacoste (czy jakos tak), to spiewa to bodajze Natasha Thomas (czy jakos tak), ktora wuystepuje w tej reklamie.
Dokladnie. A przy okazji - modelke jak i reklame mozna obejrzec na http://www.lacoste.fr/ (touch of pink)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... mam taka piosenke... Linkin Park- Dust in the wind

 

Glos niby jego... wszystko niby cacy... ale wersja z koncertu... gitara akustyczna, zero mordodarcia... normalnie jak nie linkin park... ktos to moze potwierdzic czy trafil mi sie bubel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,czy zna ktos moze wykonawce i tytuł piosenki z reklamy bodajże na polsacie leci ,reklama dotyczy ubrań "CCC lasocki" a moze butów i to jest taka fajna wpadająca w ucho piosenka ,pozdro

 

da lux - i gotta do

 

szukam piosenki z reklamy peugeot 407. znacie??

 

ale o ktora reklame?

sprawdz to The Film - Can You Trust Me

 

do avico czy aviko ani i do tej z mtv to nie znam :(.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... mam taka piosenke... Linkin Park- Dust in the wind

 

Glos niby jego... wszystko niby cacy... ale wersja z koncertu... gitara akustyczna, zero mordodarcia... normalnie jak nie linkin park... ktos to moze potwierdzic czy trafil mi sie bubel?

 

A jest w ogóle taka piosenka LP, bo nie słyszałem o takiej, na pewno nie ma jej na żadnym z albumów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sytuacja sie komplikuje. Tytul oryginalnej piosenki to 'Hind - Promise me', ale chodzilo mi o ta piosenke w wykonaniu innej piosenkarki - dynamiczniejsza i w ogole ciekawiej sie prezentuje. Mix tego czego szukam jest w 'AC Seven Special Mix - August 2003'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności