Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Więc ostatnio będąc u wujka posłuchałem sobie płytki z promocji Coca-Coli. Płytka z muzyką Techno. Wiem ze jest to 5 utwór na tej płytce o tytule "Nobody listens to Techno" - tylko brakuje mi wykonawcy. Jeżeli ktokolwiek orintuje się kto to "śpiewa" - błagam napisz :P:P:P

 

Edit: Znalazłem (dla potomnych): Base Attack - Nobody Listens To Techno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (może trochę starsi) - szukam i nie mogę znaleźć videoklipu Jacksona. Nie pamiętam nazwy ale zainteresowani na pewno będą wiedzieć - taki teledysk co Jackson psuje wszystko naokoło, wącznie z psuciem samochodu baseballem.

Jak ktoś wie nazwę to będę dźwięczny. See you.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziom20

mam jeszcze pytanko.wie ktos co to za piosenka leci na poczatku programu "Wildboys" na MTV.I jeszcze jedno, na MTV(polskim) leci tez taka reklama Power Sex-Free Emotion czy cos takiego.czy wie ktos co to za piosenka tam leci w tle.czy to jest tylko piosenka do tej reklamy specjalnie napisana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rzepsko

wiem, że to pytanie już było, ale nikt nie dał na nie odpowiedzi =// więc pytam po raz kolejny... CZY MOŻE WIE KTOŚ JAK NAZYWA SIĘ UTWÓR "U BEJBE BEJBE" :p Z NOWEJ REKLAMY COCA-COLI?!:> pozdrawiam =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coca-cola Light : Shaft - "Mucho Mambo"

opis: Dwóch gości i super barmanka.

 

***

 

Coca-cola : Moguai - "U know Y"

opis: Muzyka z płonącego pociągu mtv, którą chce zgasić taki śmieszny strażak.

 

***

 

Coca-cola : Dj Bobo - "Chihuahua"

opis: Reklama z imprezą w metrze.

 

***

 

Coca-cola : Billy More - "Up & Down"

opis: Strażak wpadający na dyskotekę.

 

***

 

Coca-cola : One Track Mind - "I like You"

opis: Reklama ze słowami 'I like You'.

 

***

 

Coca-cola : Salt N' Peppa - "Push It"

opis: Nowa reklama coca-coli z motywem szklanej butelki :)

 

***

 

Coca-cola Light : Mission Belle - "Just What I Want"

opis: Dziewczyna prowadzi taksówkę i zabiera spragnionego pasażera

 

 

 

______

 

 

moze to jedna z tych piosenek?

 

EDIT:

slucham sobie kawalka z nowej reklamy Opla Astry: Spin Doctors Feat. Biz Markie - That's The Way, niezly jest :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slojma

poszukuję utworu z filmu Femme Fatale gdy aktorka robi sripliz w barze. prosze o pomoc i jak najszybsza odpowiedz dziekuje magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość olka81

Chodzi mi o reklame pizzy Knorr. Jest tam taka fajna hiszpańska piosenka. Czy ktoś zna jej tytuł. Byłabym bardzo wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o reklame pizzy Knorr. Jest tam taka fajna hiszpańska piosenka. Czy ktoś zna jej tytuł. Byłabym bardzo wdzięczna

 

Knorr : James Brown - "I Got You I Feel Good"

opis: Reklama Gorącego Kubka Knorra.

 

***

 

Knorr : Groove Armada - "But I Feel Good"

opis: Nudle Knorr. ojciec przychodzi do syna z rybami.

 

***

 

Knorr : Dean Martin - "That's Amore"

opis: Reklama Fixu do Spaghetti Knorra.

 

***

 

Knorr Gorący Kubek : The Limp Twins - "Sunday Driver"

opis: Reklama gorącego kubka, w której różni ludzie piją go w pracy i maja rozmarzone miny.

 

***

 

moze ktoras z tych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos może jak naywa się piosenka , z reklamy nikewomen.com (chodzi o czarną laskę tańcząca breakdance przed dużym głośnikiem zwisającym z góry, która mowi później:,,jutro o tej samej porze?" plis pomocy:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANUSIA102

Jak brzmi nazwa piosenki z reklamy samochodu (niestety nie pamietam jakiego)

2 ludzi biegnie po parku i sie wymijają na przemian i tam jest potem takie hasełko "ma znaczenie po której jestes stronie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie ważna sprawa.

 

W filmie "Ja robot" Will Smith odpala na wiezy super muzyczkę.

Leca sobie organki elektryczne i słowa które identyfikuje jako cos znanego " there is supestision" lub cos w tym stylu.

 

Interesuje mnie to wykonanie z filmu ....help!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy patrzales na sountracku ale:

 

Lyrics Gangs of Chicago

Lyrics I, Robot Theme (End Credits)

Lyrics New Arrivals

Lyrics Tunnel Chase

Lyrics Sonny's Interrogation

Lyrics Spooner Spills

Lyrics Chicago

Lyrics Purse Snatcher

Lyrics Need Some Nanites

Lyrics 1001 Robots

Lyrics Dead Robot Walking

Lyrics Man on the Inside

Lyrics Spiderbots

Lyrics Round Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello! A zna ktos taki numer. Super klimatyczny wstep, jak ktos sie zna to ten wstep jest grany kwintami zaczynajac od e, g, c (kazdy po dwa razy). Niestety ten numer slyszalem tylko kilka razy w zyciu i nic wiecej nie moge powiedziec ale super klimat ma moze kojarzycie cos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a ja mam małe pytanko jak robie sobie taki tam filmek to jak użyje np.muzy prodigy i na końcu dam ich nazwe, logo itp. to to będzie wszystko prawnie w miare oki??

Jesli nie robisz tego zarobkowo i nie dostaniesz za to zadnych pieniedzy to chyba mozesz.

Hello! A zna ktos taki numer. Super klimatyczny wstep, jak ktos sie zna to ten wstep jest grany kwintami zaczynajac od e, g, c (kazdy po dwa razy). Niestety ten numer slyszalem tylko kilka razy w zyciu i nic wiecej nie moge powiedziec ale super klimat ma moze kojarzycie cos??
Ale to gdzies leci? Jakis tekst? Cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukalem watek ale nie znalazlem wzmianki o interesujacej mie muzycznce, mianowicie: watek z reklamy IKEA, koles garbusem zatrzymuje sie przy dziewczynie w rozowej bluzce (bez stanika jezeli dobrze rzucalem okiem ;) ) po czym sie okazuje ze panna jest z cala rodzina, chyba kojarzycie. Coz to za mjuzik pogrywa w tle? Brzmi jakos znajomo, tak w klimatach 'The Streets', moze to jakis unreleased czy cos.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio uslyszalem piosenke w radiu gdzie mozna bylo uslyszec coming for love, albo" come in for love" w radiu eska to lecia wiec raczej nowe to jest takie lekko technowate chyba:P. a i jeszcze moze ktos kojarzy melodie z reklamy "rzeczpospolita" co ludziki buduje ten napis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos co to za muzyczka w reklamie jakies tam kamery cyfrowej, podajze Panasonica?

 

Nagryasz, Wyjmujesz, ogladasz. Latwe. :P

 

To sprzęt SONY był...ale co to za utwór to nie mam pojęcie :D Widze, że muza z reklam rządzi...ja to tylko chciałbym wiedzieć co to za wątek jest w Trailerze Kodu Leonarda da Vinci i MirrorMask ( w tym to dopiero fajna muza była) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

wczoraj na TVN mozna bylo ogladac relacje z koncertu LIVE 8 LIVE, w Londynie gral zespol Pink Floyd. Czy ktos moze to ogladal i zna tytuly 3 piosenek ktore zagralli? (wiem ze jeden utwor to byl "money") - bylbym wdzieczny za pomoc :)

 

EDIT:

juz wiem, kawalek : "wish you were here" i "comfortably numb"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mercik2

Poszukuje piosenki amerykańskiej w stylu Hip-Hop z pomieszaniem innego stylu. Muzyka z tej piosenki jest w najnowszym klipie Ewy Sonnet R&B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominisia-mika

Szukam pisenki z nowej reklamy piwa Reds(tej z syrenami) , Jak znacie piszcie:0 Z góry dzięki :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności