Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość smaloo2006

poszukuje piosenki graja ja na rmfie starszy kawałeg na początku jest wolna potem szybsza wiem tylko że w refrenie kobitka śpiewa stay with me.mam nadzieje ze wiecie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Treap

wie ktoś może jak nazywa sie kawałek w którym jest taka żółta (albo pomarańczowa) kukiełka która cały czas macha głową , kawałek jest z przed jakiś 4 lat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś rok temu było cos takiego jak "dni Wrocławia" (czy cos takiego) i na rynku grał jakiś bardzo znany gitarzysta. ktos wie jak on sie zwie?

i moze jest gdzies w necie lista kawałkow ktore wtedy zagrał? bo pare było naprawde świetnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ss-siwy

Strasznie mi zależy na piosence z reklamy tego batona. To ta reklama co koleś pcha samochód a na stacji benzynowej kupuje sobie CORNY i nie tankuje tylko sobie pcha dalej.

Jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ss-siwy

Strasznie mi zależy na piosence z reklamy tego batona. To ta reklama co koleś pcha samochód a na stacji benzynowej kupuje sobie CORNY i nie tankuje tylko sobie pcha dalej.

Jak ktoś wie jaka to piosenka to prosze pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, - motyw z „human traffic”, 2 typków( tych Drums & Bassowców :D) jedzie furką z klubu na wielką imprezę w takiej wielkiej chatce. Podczas kłótni i w czasie jazdy leci sobie w radyjku taki fajny dramik. Niema go na ost niestety, a fajny jest. Jak ktoś zna niech pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest sobie reklama INKI .. niewiem jak to sie pisze w kazdym razie chodzi o rozpuszczalną kawe :P .. i jest w niej piosenka .. ona była często w radiu w lato .. podoba mi sie. Zna ktos tytulik ? Dzieki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość snownitro

hej mam zapytanko co do piosenki z reklamy nivea hair styling..czy ktos zna moze tytuł i wykonawce...bardzo mi na tym zależy z góry dziękuje:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, - motyw z „human traffic”, 2 typków( tych Drums & Bassowców :D) jedzie furką z klubu na wielką imprezę w takiej wielkiej chatce. Podczas kłótni i w czasie jazdy leci sobie w radyjku taki fajny dramik. Niema go na ost niestety, a fajny jest. Jak ktoś zna niech pomoże.

 

http://img152.imageshack.us/img152/3503/beznazwy17ya.gif

 

i tak w kółko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość malenki2

Witam szukam tytułu i wykonawcy piosenki usłyszałem ją na kanale telewizyjnym o nazwie tps foot a piosenka czesto sie pojawia gdy jest prezentacja ligi angielskiej [premiership] a w refrenie powtarzane są słowa: coom's september czy jakoś tak. jak to rozgryziecie to ogromny plus dla was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam szukam i ciągle znajduję nie to co trzeba ;)

Piosenka się nazywała "Climax" i jest ostrą techniawką, głęboki bas. W refrenie koleś niskim głosem mówi oczywiście CLIMAX i po tym jest (jakto w techniawkach) tum tum tum tum ;).

 

Punkt reputacji od modka (czyli +6) czeka na szczęśliwego znalazcę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qlimax lub qulimax to cykl imprez raz do roku w holandii, mam seta sprzed stu lat, ale tam nie ma takiego tekstu, impreza w stylu hard house, tyle ci powiem

 

ale looknij na strone tego festiwalu, albo pod juno.co.uk

 

na pierwszym mozliwe ze znajdziesz tracklisty, a na drugim albumy tejze imprezy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest sobie reklama INKI .. niewiem jak to sie pisze w kazdym razie chodzi o rozpuszczalną kawe :P .. i jest w niej piosenka .. ona była często w radiu w lato .. podoba mi sie. Zna ktos tytulik ? Dzieki i pozdrawiam :)

 

Ann Winsborn - Tonight

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności