Skocz do zawartości

Normality 3.1


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Coś takiego da się zrobić w Blenderowych nodach, jeśli komuś uratowało by to życie, a nie ma AE Wygodna, prosta i szybka w użyciu technika, polecam :P Jeśli to ma być ful 3D to radze mieć chociaż jedno główne prawdziwe światło, bo inaczej wyjdzie VFX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym się czepiał,a le ostatnio wychodzi na to, ze w blenderze to można sobie nawet kawę zaparzyć. Mam dziwne wrażenie, że ktoś tu jednak przejaskrawia. pigeon - piszesz, że można, ale czy próbowałeś kiedykolwiek sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M@Ti

Trochę cię rozumiem. Nie jestem człowiekiem który ma w zwyczaju siać FUD, po prostu chciałem się podzielić tą informacją z kimś kto nie ma/nie używa AE, a jego soft to Blender/lub jego soft nie ma takiej możliwości, a nie piratuje.

Tak, próbowałem, nawet spec'i imitowałem, jak na ich video, ale nigdy nie pomyślałem żeby spróbować cell shading, ale to podobne nody jak do speca będą, muszę sobie spokojnie się pobawić. Jest też równie wygodne, żeby zmienić kąt światła obracasz interaktywną kulkę, trzeba trochę większej wiedzy niż dzięki temu pluginowi do AE, ale jak się stworzy odpowiednie drzewko to można zapisać i wczytywać do dowolnego projektu, ale tak jest z każdym node compozerem, jest to swoją drogą wygodne możliwości takiego drzewka można rozbudować o własne pomysły.

 

Po za tym tadzio też pokazał że w jego sofcie to jest, prawdopodobnie w wielu innych compozerach też się da, ale ich użytkownicy mogą to wiedzieć lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności