Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 69: HISTORIA JAPONII


lordbiernac

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tu na myśli wszystko co związane z Japonią tyle, że nie tą współczesną. Czyli gejsze, samuraje, sumo i wszystkie inne mniej oklepane rzeczy mile widziane. Wydaje mi się, że temat jest nośny w kwestiach koloru, formy i klimatu...

 

No to sru! :)

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 05.09.2009 (sobota) godz. 23:59.

SONDA: od 06.09 do 08.09 (3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwsza moja praca na forum :D.

 

gejsza.jpg

Pozdrawiam...

 

***********************

I jeszcze takie coś:

 

samuraixnn.jpg

(To białe to flaga, niechcacy wyszło podobieństwo do nagiej postaci, ale bez skojarzeń.. xD)

 

***********************

I kolejny speed (Postać 30 min. wachlarzyk około 1h mimo, że był przemalowywany ze zdjęcia.):

 

zwachlarzem.jpg

 

***********************

Kolejny up:

 

nocka.jpg

 

***Ostatni speed wyznaczam do oceny***

Edytowane przez Status
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy zawsze musicie płakać? "Oj nie' ale wrzuciłeś pracę, pokonałeś już nas, nie ma co wrzucać już swoich bazgrołów..." temat "wisi" od 2 dni i już lamentujecie... jeśli głosujcie na estetykę i wykonanie to owszem ma szanse na zwycięstwo... jak ktoś napisał "mniej pie...nia" ... Pozdrawiam "hadzia"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jako iż jest to pierwszy post na tym forum. Na razie rysuneczek powstały w godzinę i czternaście minut, metodą tradycyjną, niestety tabletu jeszcze nie mam, lecz mam nadzieje iż na dniach uda mi się dorobić jakiegoś. Nie jest to ten poziom, który prezentują pozostali forumowicze, ale co tam... Tytuł pracy "Japońska Przyjaźń"

 

beznazwy2a.jpg

Edytowane przez Lufa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayo gozaimasu ! :D

Dobra,naprawdę nie potrafię zrobić mu skośnych oczu XD, a poza tym wszelkie podobieństwo do czegokolwiek przypadkowe, (mnie osobiście przypomina ostatniego samuraja :P). Jedyna referencja z jakiej korzystałem to moje zdjęcie :)

 

A, no może banalna paleta i średniawy warsztat i w ogóle taka pracka bez tego czegoś, ale jestem z niej osobiście zadowolony i dobrze się przy niej bawiłem :)

 

Samurai_by_yamame.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noiprox- podchodza :)

no to jak podchodzą, to taki smoczek może się przyjmie :)

 

Odwrotnie niż w Europie, w Chinach smok jest wcieleniem łagodności i dobroci.[...]

Smoki japońskie w większej mierze przypominały swych europejskich krewnych, zdarzało się nawet, że trzeba im było raz na jaki czas złożyć w ofierze dziewicę.

źródło: http://www.ymaawarszawa.4me.pl/index.php?site=smoki

"japonq.jpg

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności