Skocz do zawartości

Efekty specjalne w serialu "Naznaczony"


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Naznaczony to nowy serial emitowany na antenie TVN. Już oglądając

zwiastuny emitowane w wakacje moją uwagę przykuły efekty specjalnie.

Trzeba przyznać, że naprawdę zrobione na wysokim poziomie, wyróżniające

się na tle innych polskich seriali. Zastanawiałem się kto za nimi stoi. Nie wiedziałem do dzisiaj ...

 

 

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=796

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oglądałem pierwszy odcinek-sam pomysł na serial tego typu spoko ale obawiałem się sposobu realizacji. Szkoda, że aktorzy są znani. Bardzo dobrze, że ktoś się przełamał i pokusił się o efekty do serialu - nie są złe choć sceny z promem ostro kuły w oczy -ujęcie z zewnątrz pokazuje sztorm a w środku cisza i spokój- krople wody za oknem skapują pionowo i leniwie z elementów statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na pierwszy dobry polski serial, a doczekałem się... gniotu. Może i efekty specjalne złe nie są, ale niestety to nie ratuje opowieści. To co na razie oglądnąłem to po prostu marna komedia, nie thriller.

 

No i samo to, że ciągle wybierają mordy znane, które widać 22/7 w telewizji i które po prostu się już widzom znudziły. Się nie dziwię, że mało u nas dobrych aktorów skoro nie dają szans innym, niewątpliwie bardziej utalentowanym, ale nierozpoznawalnym w mediach ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek widziałem i nie jestem szczególnie przekonany, chociaż trochę mnie zaintrygowało o co chodzi z dziadem w czarnym. Możliwe, że serial się rozkręci, bo fabuła nie wydaje się taka tragiczna, tyle że nie potrafili jej dobrze sprzedać w odcinku pilotowym. Co jak co, ale przynajmniej jest to lepsze od wszystkich w11 i innych Malanowskich i spółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żebym był z tym serialem jakoś emocjonalnie związany, ale widziałem właśnie 2 odcinek i, nie powiem, dał radę. Nawet zdarzyło się, że podskoczyłem ;P

 

Dav. nie szafowałbym takimi słowami jak "gniot" bo, przez przypadek, sam sobie możesz wystawić laurkę ;P

 

Mam wrażenie, że scenarzyści dobrze wiedzieli co robią. Zobaczymy dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podskoczylem jak reklamy sie w koncu pojawily, to byl najciekawszy moment tego serialu.

Nie liczylem na X-Files, ale M Jak Miosc ma juz bardziej wartka akcje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, zgadza się wartkiej akcji to on nie ma, zawsze jest jakiś niedosyt a oczekiwanie na zmianę akcji wieńczą napisy końcowe. Jednak ma on taki specyficzny klimat, który przykuwa mnie do telewizora i pozwala powiedzieć, że serial się podobał :)

Przed nami jeszcze 11 odcinków - poczekamy, zobaczymy

 

Pozdrowienia dla chłopaków z RMG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asblaze specjalnie oglądałem i nic mi nie podskoczyło.. Może ci poprostu telefon zadzwonił w domu wtedy??

Ale zgadzam się z moimi adwersarzami (ups nie wiem co to znaczy) film faktycznie ma jakiś taki specyficzny klimat i wciąga.. Pewnie chodzi o to, że chcemy się dowiedzieć co to za koleś w tym kapeluszu po co mu ten notesik itp.. Oby tylko gdy już się dowiemy co innego nas jeszcze trzymało przy tv.. Podoba się!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się zawiodłem, serial zapowiadał się bardzo fajnie, a wyszło przeciętnie. Pewnie gdybym się nie nastawił, na super wypasioną historią i dobre wykonanie to może przyjemniej by mi się to oglądało.

 

Dzięki kamode, kiedy do nas wpadasz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzalem. Poraził mnie żenujący scenariusz kilku scen i drewniane aktorstwo.

Niektorzy aktorzy mowili tak jakby polski byl dla nich obcym jezykiem, albo czytali z kartki, ale zalanej kawą i z rozmazanym tekstem. Wizualnie ładne calkiem, bez szału ale z pewnoscia na najwyzszym ze wszystkich polskich seriali poziomie.

Edytowane przez Luki Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie to słabo jeszcze...Koncepcja była dobra, ale niektóre motywy naciągane za bardzo, a nawet żałosne. Aktorstwo też troche takie se :)

Ale efekciarsko dał rade jak na serial in PL...zwłaszcza, że efekty nie odstawały np. od Herosów, a nawet były zdecydowanie lepsze. Mam nadzieje, że się teraz coś przełamie i bedzie więcej seriali typu sci-fi i supernatural. Mam już troche dość pierwszych m jak milościów i księdzy mateuszów sprzymierzonych z siostrami na plebanii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty ok. I to wszystko co się dobrego o tym gniocie powiedzieć. Za scenariusz to się złota malina należy. Dawno nie widziałem nic bardziej żałosnego. A był potencjał. Pewnie nie na X-Files czy Supernatural wspomniane, ale coś się dało w postawionych ramach fajnego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności