Skocz do zawartości

Scena 3D: Sen Anioła


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: Praca nie przeszla nominacji zatem nie bierze udzialu w bitwie.

 

 

Witam.

 

To moja pierwsza praca w dziale BITWA :).

Na początku pomyślałem że to nie tym razem, ale po tym co zobaczyłem w topicu giorgione, lobohome i Vetisa ... no to nie mogłem wytrzymać :). Panowie będzie mi miło z Wami powalczyć jak z każdym który wystartował w tej edycji. Mam nadzieje że troche pomieszam w tej konkurencji ;).

 

Praca będzie przedstawiać anioła na tle chmur. Będzie sobie siedział na kolumnie i myślał o życiu ;).

Na razie nie zamieszczam koncepta bo nie mogę sobie przypomnieć autora. Zresztą jeszcze nie wiem czy będę się jego tak mocno trzymał.

 

No a teraz to co mam. Jak zwykle zacząłem nie z tej strony co trzeba.

Oto tło (WIP?) do mojej sceny. Myślę że takie chyba wystarczy.

 

No to tyle.

Do boju Panowie :)

 

Pozdrawiam

Pionier

 

[Wyedytowany dnia 13-6-2004 > Pionier]

 

[Wyedytowany dnia 13-6-2004 > Pionier]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

 

Dziękuj za miłe słowa na wstępie.

 

und3r, \"Zrób więcej... \" . Czego więcej?. Trudno mi zrozumieć ta \"przydatna\' wypowiedz(?!).

 

zio_mal, następny. Jeszcze zobaczysz postać, kolumne i skrzydła, przyjdzie na to czas. Chyba predzej czy pozniej zrobilbym to tlo, prawda? Co za roznica od czego zaczynam, jakbym zrobil tlo na koniec to tez bys powiedzał \"nie wiem czym sie tak zachwycacie... chmorki... chcialbym zobazyc jakas postac.

\" ?. Chyba nie co?. Jak daje tło to komentuj tło. Teraz Ci się nie podoba a jak praca bedzie skonczona to powiesz ze fajne?. y ?

 

Czytaliscie regulamin? Ja tam doczytałem ze koniec bitwy to 07-06-2004.

 

ehh : /

 

Pozdrawiam & dziękuje za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry

 

Dziś sobie wystartowałem z robieniem kolumny i gdy miałem już cała + kwiatki na niej to scenka się sypneła. Zachował sie jeden z 1 testrenderów i dla zabawy na szybkiego wmontowałem go w tło.

 

W finalu będzie lepiej. Niemniej jednak możecie juz zobaczyć gdzie będzie znajdować sie kolumna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mały update:

(3D) kolumna + textura, ozdoba na kolumne.

Gołąb, skrzydło wraz z kawałkiem niebieskiego materiału (który będzie częścią karderoby anioła) to 2D. Z tym że ptaka i materiał namalowałem myszką (na wzór conceptu) a skrzydło jest wycięte z orginalnego conceptu (mam nadzieje że nic złego się nie stanie.. ; ). Oczywiście to będe robił w 3D w dalszym etapie pracy.

 

Inaczej mówiąc - upddate śmietnika ;)

 

Pozdrawiam

Pionier

 

 

62608_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier...brałes przypadkiem lekcje od Tiger\'a ?? Twoja scenka jest równie dobra co jego prace...( tłumacz to sobie jako wyraz nawiększego uznania :D)

 

Dawno nie widziałem tak dobrze zapowiadającej się sceny...ahh...

Dla mnie to wygraną masz już zapewnioną ( no napewno będziesz w pierwszej 3 :D )

 

Tak się zastanawiam jak to będzie z resztą aniołka...glowa ma wychodzić ponad tą chmurką ??

 

Po za aniolkiem ( w całości) brakuje mi jeszcze piórek, które mu wypadają...tak jak w japońskich ANIME :)

 

Pozdrowionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malefatal & giorgione, dzięki za miłe słowa !:)

 

Falcrum,

 

\"Pionier...brałes przypadkiem lekcje od Tiger\'a ?? Twoja scenka jest równie dobra co jego prace...( tłumacz to sobie jako wyraz nawiększego uznania :D) \"

 

Nie brałem, nawet Pana Tiger\'a nie miałem okazji jeszcze poznać. Jezeli moge cos powiedziec to chyba nie jestem godzien na takie porownanie, ja jestem jeszcze poczatkujacy ;), jednak z 2 strony bardzo mi milo :).

 

\"Dla mnie to wygraną masz już zapewnioną ( no napewno będziesz w pierwszej 3 :D ) \"

 

Ho!, nie tak szybko. Do tego jeszcze daleko a na drodze stoja: Archangel, giorgione, vetis, MeG i inni...

 

\"Tak się zastanawiam jak to będzie z resztą aniołka...glowa ma wychodzić ponad tą chmurką ?? \"

 

Wszystko w swoim czasie.

 

Pozdrawiam i dzięki za miłe słowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki!, dużo pomagacie, nawet nie wiecie ile...

 

Początek skrzydła, jeszcze dużo piór (głownie na tym białym \"rogu\" ) dojdzie i troszke się to zmieni no ale pokazuje. Myśle że dto końca weekendu się wyrobie z tym skrzydłem.

 

 

Pozdrawiam

Pionier

 

63450_0.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę cię zmartwić Pionier…

nie podobna mi się…

Po 1 te pióra nie maja do czego się przyczepić…

Po 2 są stanowczo za duże…

Po 3 ich kształt jest jakiś dziwny…

Po 4 teksturka jest źle ustawiona na niektórych piórkach…

 

Wiem, że to dopiero początki skrzydełka, ale miej moje spostrzeżenia na uwadze…

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Falcrum

Muszę cię zmartwić Pionier…

nie podobna mi się…

Po 1 te pióra nie maja do czego się przyczepić…

Po 2 są stanowczo za duże…

Po 3 ich kształt jest jakiś dziwny…

Po 4 teksturka jest źle ustawiona na niektórych piórkach…

 

 

Pozdr

 

właśnie po to pokazałem ten obrazek. Masz racje w 90%. Poprawie, spoko :).

 

EDIT: mozesz rozwinac punkt 1? nie bardzo rozumiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest ten material, bylem prawie pewny ze zrobisz zamias tego skrzydla, ze beda mialy dokladnie taki ksztau, fakture i wogole a ty pokazujesz takie cos. (niezrozum mnie zle ale ona zupelnie nie wygladaja jak skrzydla)

1. te piora na dole by musialy byc bardzo dlugie zeby sie mogly w takim ustawieniu przyczepic do tego bialego.

2.reszte poprzednik powiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vetis - moze Pionier w zalozeniu chcial umiescic te piora na drutach?

hyhy to by wtedy troche pasowalo hehe

 

Pionier rozciagnij piora tak zeby bylo to podobne do tego twojego koncepra wczesniejszego (skrzydlo przy kolumnie) no i oczywiscie to biale (kosc?) zakoncz tez piorami i wtedy bedzie git malinka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam sie z Falcrum... Zrobiłeś te pióra ale zupełnie nie zastanowiłeś sie jak one się tam trzymają. Same pióra niestety też do poprawy, troszke za abstrakcyjne, bliżej im do liści;) chyba że tak miało być z założenia... popraw to, praca ma klimacik, i bedzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Po tym jak stracilem wszystkie dane wraz z calym dyskiem (sceny -leo i fw, tutki,pluginy,referki itp) podnioslem sie i walcze dalej, na szczescie cos tam z katalogu bitwa 3d zachowalo sie na cd-rw tak wiec nie zaczynam od nowa.

 

Na razie tyle z poczatkow modelowania aniola. Musze przy tym zaznaczyc ze to moj 1 model czlowieka w 3D wiec sa jeszcze bledy ktore poprawie.

 

ps.

wszelkie bledy i poprawki prosze zaznaczyc na obrazie jezeli to nie problem

Poczatek nog:

 

Pozdrawiam

Pionier

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update, jak terez?

Przypomne że na obrazie finalnym bedzie glownie widac nogi i gorna czesc ciala, pupa i piersi, plecy i brzuch beda zasloniete przez ubranie.

 

dzięki za zaznaczone bledy, duzo pomaga takie cos. Anibal, thx za te linki moze sie przydadza.

 

...pozdrawiam

Pionier.

 

64348_0.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za posty!

 

Ostatnio dużo czasu nie mam, ale jak mam to dodalem ramiona, poprawilem tez lekko stopy i kolana ktore chyba dalej nie sa ok, jutro chyba zrobie raczki a potem ruszam z glowa.

edit: cycuszki tez poprawilem :)

 

Pozdrawiam

Pionier

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stopy sa chyba troche za male (za waskie zdecydowanie - front i za cienkie palce - wysokosc) w stosunku do reszty.

popatrz przez chwile na stopy potem na uda i \"mase\" ciala a zobaczysz ze ciezko by jej bylo sie poruszac.

jak przeskalujesz troche te stope to powinno byc gut.

 

jak bedziesz robil ubranie to bedziesz korzystal z jakiegos symulatora

zachowania odziezy czy recznie modelowal ubranie dopasowujac je

do pozy?

 

ps

aaaa no i sutki dorob:) bo teraz to jakos tak dziwnie wyglada :] heh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności