Skocz do zawartości

wiz: biurowiec


Tores

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehe Tores to niedaleko mnie ten budynek będzie. Coś mi się tak wydawały te kafelki znajome na sąsiednim budynku, patrze a to naprzeciwko Hutmenu :)

 

wyszło bardzo dobrze - może trawa za bardzo nasycona, ale to kwestia gustu.

 

Co by nie postawili tam, obok tych kafelków, będzie dobrze wyglądało (elewacja sąsiedniego budynku to jakiś koszmar jest - taki kafelkowy gradient z pixelozą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Cieszę się, że tak je odbieracie.

kamil.ochel - ten cień to taka improwizacja istniejącego. Pozbyłem się pewnych rusztowań ze zdjęcia i musiałem go zmodyfikować. Trochę za grube wyszły te od rurek jak teraz patrzę.

peter_muler - ja bym tak nigdy nie zgadł ;)

Marcin_ps - miałem to zrobić ale jakoś mi to umknęło. Pokombinuję jeszcze z nimi

Loki - jaki ten świat mały

GramiYoe - bardziej mi podeszły takie odbicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wizka git i nareszcie jakaś normalna architektura bez zbędnych dziwolągów

 

Proponuję rzucić okiem na budynek mieszkalny obok - to zobaczycie architekturę gdzie dziwolągiem jest każdy element :P

A szczególnie z punktu widzenia projektanta, może po zbudowaniu nie będzie to tak odbierane.

 

Projekt - Biuro Projektów Lewicki Łatak

 

Kto by się spodziewał że zobaczę na forum wizkę która parę dni temu oglądałem w pracy heh

Fajne rendery - jedynie co moim zdaniem drażni to lampy widoczne we wnętrzu budynku, wydaje mi się że one nie były by tak mocno widoczne w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, znam to miejsce... ach jabym chcial do Wro wrócic...

co do renderu to pieknie.. chociaz sie przyczepie do rusztowania z obrazka nr 1.. albo mi sie wydaje albo sie przewraca na ten biurowiec..

ogólnie wypas

pozdro600

 

 

ps. wlasnie doczytalem o 3 zbiegu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matio2007 - dzięki za wyręczenie. Zawsze się znajdzie coś co wygląda nierealnie. Najważniejsze by te elementy nie ujmowały pracy. O architekturze nie dyskutuję bo każdy ma inny gust i akceptuję wszystko co architekt wymyśli. Ja muszę tylko zrobić tak aby budynek prezentował się jak najlepiej.

Dzięki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności