Skocz do zawartości

wiz: biurowiec


Tores

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe Tores to niedaleko mnie ten budynek będzie. Coś mi się tak wydawały te kafelki znajome na sąsiednim budynku, patrze a to naprzeciwko Hutmenu :)

 

wyszło bardzo dobrze - może trawa za bardzo nasycona, ale to kwestia gustu.

 

Co by nie postawili tam, obok tych kafelków, będzie dobrze wyglądało (elewacja sąsiedniego budynku to jakiś koszmar jest - taki kafelkowy gradient z pixelozą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Cieszę się, że tak je odbieracie.

kamil.ochel - ten cień to taka improwizacja istniejącego. Pozbyłem się pewnych rusztowań ze zdjęcia i musiałem go zmodyfikować. Trochę za grube wyszły te od rurek jak teraz patrzę.

peter_muler - ja bym tak nigdy nie zgadł ;)

Marcin_ps - miałem to zrobić ale jakoś mi to umknęło. Pokombinuję jeszcze z nimi

Loki - jaki ten świat mały

GramiYoe - bardziej mi podeszły takie odbicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wizka git i nareszcie jakaś normalna architektura bez zbędnych dziwolągów

 

Proponuję rzucić okiem na budynek mieszkalny obok - to zobaczycie architekturę gdzie dziwolągiem jest każdy element :P

A szczególnie z punktu widzenia projektanta, może po zbudowaniu nie będzie to tak odbierane.

 

Projekt - Biuro Projektów Lewicki Łatak

 

Kto by się spodziewał że zobaczę na forum wizkę która parę dni temu oglądałem w pracy heh

Fajne rendery - jedynie co moim zdaniem drażni to lampy widoczne we wnętrzu budynku, wydaje mi się że one nie były by tak mocno widoczne w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, znam to miejsce... ach jabym chcial do Wro wrócic...

co do renderu to pieknie.. chociaz sie przyczepie do rusztowania z obrazka nr 1.. albo mi sie wydaje albo sie przewraca na ten biurowiec..

ogólnie wypas

pozdro600

 

 

ps. wlasnie doczytalem o 3 zbiegu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matio2007 - dzięki za wyręczenie. Zawsze się znajdzie coś co wygląda nierealnie. Najważniejsze by te elementy nie ujmowały pracy. O architekturze nie dyskutuję bo każdy ma inny gust i akceptuję wszystko co architekt wymyśli. Ja muszę tylko zrobić tak aby budynek prezentował się jak najlepiej.

Dzięki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności