Skocz do zawartości

Teczka 3D - Dabarti


MF

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne swiatelko i podobnie jak legomir podba mi sie beczka, ale material jak i sam model wozkow do mnie nie przemawia. Wydaje mi sie ze za maly chamfer na krawedziach. Te zadrapaniacha na tych elementach co "trzymaja" kola tez chyba za duze. wygaldaja jakby dostaly kilka razy rykoszetem z bazooki :). No i nie widzialem kol w pociagu o takim profilu :]. Nie odbieraj tego jak czepialstwo czy proba wymadrzania sie, to miala byc tylko konstruktywna krytyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MF - moim zdaniem - jest git - poza tym co Logos wychaczył. Zważywszy na zastosowanie tych obrazków które robisz - wygląda to naprawdę PRO. Możesz się podzielić informacją czym świeciłeś w obrazku z cysternami i w jakiej rozdzielczości to renderowałeś ?

 

Planujesz z tego też klip czy tylko statyczne ujęcie?

 

(taka myśl - fajnie by to wyglądało w ujeciu z lotu ptaka - bocznica kolejowa kilka pociągów takimi cysternami, i przelot kamery tak z 10-15s - choć nie przeczę, było by przy tym sporo roboty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopmy trochę ten wątek. Już po przejściu praktycznie w całości na renderowanie GPU możemy trochę przyśpieszyć z produkcją. Wybrane stille z pierwszych 3ech tygodni tego roku. Materiału wyszło ponad 11 minut.

 

week_01_03.jpg?w=1280

 

week_01_05.jpg?w=1280

 

week_01_01.jpg?w=1280

 

Week_03_01.jpg?w=1280

 

Week_03_02.jpg?w=1280

 

Week_03_04.jpg?w=1280

 

Tydzień 01 i 02:

 

Tydzień 03:

Edytowane przez MF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo nie ma marek, modelujemy bardzo ogólnie bez naruszania praw autorskich osób trzecich.

 

Jeżeli chodzi o GPU vs CPU to dawno nie porównywałem ale wychodziło coś około 4 razy szybciej w zestawieniu GTX 970 vs 4770K. Postaram się niedługo zebrać trochę doświadczeń z renderowania GPU i opisać mniej więcej jak to wygląda od strony produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dać większy zoom na tę gitarę? Chciałbym zobaczyć czy wymodelowałeś również bakterie itp. :-)

 

Ogólnie cud, miód i orzeszki, chociaż jakoś dziwnie wygląda ten dym, jakby to było gdzieś daleko.

 

Pozdrawiam,

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności