Skocz do zawartości

wiz / proj mieszkanie :


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetna łazienka.. lubie ten styl.. Kolorystyka jak w postprodukcji niektórych mroczniejszych thilerów rodem z Hollywood ;)

 

WIdze, że to na 49% klientka z Sopotu która odrestaurowała jedną z tych wielkich sopockich willi w "dzielnicy willowej" ;) tam praktycznie każda ma taką werandę. Ale często zaniedbaną przynajmniej z zewnątrz.

 

A co do tekstu, że "grafik z Ciebie żaden", to baardzo skromny jesteś... umiejętność wykorzystania świateł, PSa, ustawienia całej sceny, wymodelowania jej, prawidłowego oteksturowania, ustawienia renderera... to właśnie atuty nowoczesnego grafika ;)

Edytowane przez MaxymilianMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SansSerif – Za dużego pola do popisu odnośnie zmiany pomieszczeń nie miałem (albo nie potrafiłem) Mieszkanie dosyć specyficznie mianowicie wspólny korytarz, duży pokój stosunkowo ciemny, i funkcja też pozostawi spor do życzenia jak na 56.3 m2 (teoretycznie 64.2m –w wspólny korytarz) Projekt komercyjny, w sensie w styczniu ma wystartować..A mieszkanie jest kobiety..Dzbanki na dzbankach ;)

 

MaxymilianMax –Dzięki. Inwestorka akurat mieszka w Hiszpanii. (Ale polka:)), posłuży to, jako „sypialnia mieszkaniowa”, weranda jak wspominałem jest całkowicie odrestaurowana od podstaw.

 

@seba@-Sufit praktycznie niezmieniony.:), W toalecie jest opuszczony..W kuchni oprawy są wkute (na całości i tak naklejana PGK..Obniżanie nie wchodziło w grę, cały charakter mieszkań sopockich to Skrzynkowe okna..320Cm wysokość i absurdalne metraże..Tu akurat stanowi wyjątek;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, zwłaszcza łazienka i sypialnia. Uber-wysoka poprzeczka.

 

Ciekawe, że jak napisałeś że to weranda to przypomniało mi się jak nocowałem na werandzie u znajomego właśnie w Sopocie. Tylko tam było to coś w rodzaju przedsionka do mieszkania. Dobre miejsce na sypialnię, jeśli ktoś lubi chłodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxymilianMax – czytaj uważnie.. Mieszkanie jest w Polsce.(Sopot) a inwestor jest z Hiszpanii.

 

Simonhc- dziękować ziom, na PG pokazuje się turystycznie;) no, ale obronić wypadałoby się już..;/

 

Maestro101- dzięki. Te przedsionki to najczęściej wspólne korytarze tak jak w tym przypadku..

Flesch- jeszcze daleko, ale dzięki.

 

Mati-bor- dzięki

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na PG pokazuje się turystycznie;) no, ale obronić wypadałoby się już..;/

 

 

Nie no, najbardziej mnie rozwala jak "zwykłe studenciaki" takie prace trzaskają :) Ja już dwa lata po spóźnionej obronie, ale wciąż sobie myślę co by było gdybym zainteresował się 3dmaxem jeszcze przed studiami :) Teraz muszę zakasać rękawy i nadrabiać ;)

 

Praca super, szacun że wyciągasz tyle z LWF bo ja zawsze wychodzę na nim jak Zabłocki na mydle. Super tonacja kolorów, no wygląda to bardzo realistycznie, a jednocześnie zupełnie nierealnie. Ale ty to pewnie wszystko w PSie namalowałeś tabletem, dlatego nie chcesz pokazać renderów bez postpro bo to pewnie są same zwykłe boxy ;) Gratki za fronta i 5* dal ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekty spoko. Ale najbardziej mnie urzekły same rendery. Genialne światło. Ja się właśnie nie zgodzę, że to wygląda jak zdjęcia. A raczej nie po prostu jak zdjęcia. Jest tu jeszcze jakiś taki filmowy klimat. Trochę jakby z filmów Kubricka (nie powiem do końca dlaczego, ale tak mi się skojarzyło). Chyba pierwszy raz wizualizacje architektoniczne wywarły na mnie tak duże wrażenie. Brawo.

Edytowane przez mallow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności