Skocz do zawartości

Łazienka minimalizm :)


mirekbini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, robię sobie taką łazieneczkę w vrayu.

Krytyka mile widziana :)

Nie wiem jak dawać obrazki żeby były od razu duże i nie było trzeba w nie klikać, proszę o podpowiedź.

Mam też problem, bo chciałem dodać dofa na trzeci obrazek. ale nie wiem za bardzo gdzie to ustawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ceramiczne płytki, czy może jakieś inne, na pewno mogą mieć powtarzający się wzór, ale dla mnie to wyglądało jak kamień, no jakiś marmur i nawet jesli wytniesz go z jednego bloku to zawsze będzie jakaś różnica. Trudno mi sobie teraz przypomnieć jakąś pracę w której było to zrobione dobrze i bez "zarzynania się". Może jakieś lustrzane odbicie i przesunięcie lekkie.

 

Pod umywalką tekstura jest nieco za bardzo rozciągnięta poziomo , z tego co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Stary :-) Troche tekstura płytki nie fajna, jeśli chcesz zrobić akurat tą teksturą to rozbij ją w PS'ie na kilka - jeśli masz obrazek w dobrej jakości. Nie bardzo gra tu surowe drewienko z tą na mój gust płytką wyglądającą raczej na zrustowany metal a nie żaden kamień, gress, ceramikę. Fajny ten pas z poziomych deseczek, przydałoby się bardziej podziałem i materiałem sufitu dostosować się do tego. Ogólnie spoko tylko te uwagi estetyczne/kolorystyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec prosze Cie bardzo drogi mirekbini - tutorial HDRI:

 

http://cg-india.com/Tutorials/3dsMax_Maybach.html

 

jak dla mnie: nie bede wnikal czy to z refki czy nie ale cos mi sie wydaje ze proporce calej polki troche nie tegys :/ i wogole kanciast, niby ten nowoczesny design jest prosty i strasznie brylowy ale w zasadzie ciezko uzyskac ladny efekt ^^, polecam jakies odbicia w plytkach :)) pozdrawiam ;*^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności