Skocz do zawartości

Anioł: Guardian of damned ( final )


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czas płynie nieubłaganie.

skrzydła jescze trzeba będzie dorobić

skała też jest raczej tymczasowa

no i nie ma jescze materiału skóry

broń chyba jescze zrobie lepszą

wszystko ma ok. 650 tyś kwadracianych i renderuje sie w scaneline, na scenie jest 38 świateł

z czego 2 do oswietlania włosów

 

jakbyście mieli jakieś propozycje co do tła i w ogóle to słucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzydla nie sa brzydkie tylko orginalne :)... mi sie podobaja... jedyne do czego moge sie przyczepic to bron... wyglada na taka jakas delikatna strasznie... i te kolce na rece... jak czulki jakiegos owada.... moze by im nadac jakis bardziej grozny ksztalt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu na początku w czarnych rajstopach czy co tam byla ladna, a teraz plecki jej rozwaliles i juz nie jest taka caliem sexi :] w dodatku troche przyduzawy ten cyc ma:] ale ogolnie moze byc, chociaz mi sie podobal ten koncept z poczatku bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja sprubuje ci tu pomuc ...

 

Na mój gust to ona ma nogi jak dla mnie to za grube i za krutkie .... jedno z dwoga tu pasuje jak nie i oboje ... miesnie podudzia sa za grube za duzo tego to wkoncu pobieta , porównujác miesnie podudzia z tyleczkiem .... no sam zauwarz... tak samo miesnie za piszczelami .... troche ich za durzo... ale mozna to zgonic na efekt jaki dajá te buty ..... no i piersi .... hmmm widzisz piersi sa odkryte jak i tyleczek..... zauwarzasz ze ta praca nie ciekawi po 2 spojrzeniach .... a wiesz czemo jest malo ciekawa ?? BO tu nie ma zadnej tajemniczosci ... Pokazujesz odkryty tyleczek i jednego cycka a wez jako zakryj chociasz sutka .....i doó jakás bielizne moze by skompa ale zeby byla .......

 

Pozatym skrzydla wygladajá ciekawie ... ale hmmm dla mnie to jakies tak male podescie lekkiego odescia od normy skrzyde anielskiech.... Nie tym mozesz popsuc prace . wygláda w nich jak zmechanizowany biednie odziany sep ..... Powiadam ci daj jej normalne skrzydla .. moze byc czarno kryczy kolor z dodatkiem czerwieni ale zeby wygláday na upierzone .....

 

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej podobaly mi sie te wszesniejsze - mimo ze sa niezle to ta koncepcja jakos do mnie nie przemawia... jak napisal Aragorn troche przegioles... pozdro...

 

---edit----------------------------------------------------------------------

piszac wczesniejsze mialem na mysli te z postu z 7-6-2004 o godz. 23:47 - i nie chodzi mi o wykonanie tylko o sama koncepcje...

 

[Wyedytowany dnia 22-6-2004 > everyman]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, love cyberpunk ;]

te skrzydełka mi osobiście podobają się z przyczyn ideologicznych ;) Te łączenie ciągle jednak nie takie, a co do skaszanionej anatomii, to zdaje mi sie, że troszkę za nisko ma osadzone pośladki ;] Jakbyś je podniósł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SansSerif

niezły sposób, zobaczymy czy mi to komp przetrawi z GI,

a i jak zrobić hdri miałem kiedyś takiego plugina do ps,ale sie zapodział , jest inny sposób

i co rozumiesz przez \"poprawilbym jeszcze kadr bo za bardzo glowa o niego uderza :)\"

że jest za wysoko czy co ?

 

postać ze skałą to 700 000 poly,

i tyle samo tło, może troche przesadziłem ale liczy sie 2 min. więc nie ma problemu

troche sie pomieszało bo postać to jedna scena, ludzie na dole 2, księżyc 3,

i trudno było to kolorystycznie dopasować,

zastnawiam sie też czy broni nie zmienić i po lewej stronie nie zrobić lądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem szczerze,że ten \"antyanatomiczny\" pomysł najbardziej mi się podobał, jakoś pierwsze kadry bardziej do mnie przemawiały, ale to tylko moje osobiste zdanie, może na koniec wykopiesz tą pracę w kosmos i dopiero szczena mi opadnie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha - miejsce o ktorym napisalem ze nie wiem czy dobre jest- chodzilo mi o miejsce na forum - czyli watek gdzie to wpisalem - a nie miejsce na podium :)

 

haha - oczywiscie ze pierwsze miejsce to jak najbardziej dobre miejsce :)

 

pozdrawiam i sorry za any inconvenience

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności