Skocz do zawartości

PhysX - plugin dla 3ds max


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Firma NVidia tuż przed Świętami wydała nową wersję pluginu symulatora fizyki PhysX dla programów 3ds Max wspierającą wersje 2008, 2009, 2010, zarowno 32-bit jak i 64-bit. Jak zapewniają jego autorzy, plugin został całkowicie przepisany od podstaw. Zachęcam do jego przetestowania i podzielenia się wrażeniami.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=944

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi się nie chce zainstalować :/

 

Krzyczy że nie mam zainstalowanego Maxa

 

Max 2009 64Bit

Windows XP 64Bit

 

Setup cannot find your 3D Studio Max installation. Please install 3D Studio Max before installing the NVIDIA PhysiX plug-in for Autodesk 3ds Max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się często zdarza, że na Onet i WP aktywacje kont gdziekolwiek by to nie było przychodzą z opóźnieniem mniejszym bądź mniejszym, nie zawsze, ale mimo wszystko to się zdarza, ale najgorsze jest to, że są sytuacje kiedy aktywacja w ogóle się nie pojawia. Dlatego mam jakieś 5 poczt i zauważyłem, że na O2 wszystko przychodzi elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że w tej wersji zostały wyłączone właśnie Cloth i Fluids, będą dodane w następnych wersjach (podobno niedługo). Poza tym nie ma PhysX w Utilities.

 

Macie Toolbar, menu PhysX (obok Customize), Modyfikator PhysX i Edytor materiałów PhysX

 

Jak dla mnie niestety narazie bezużyteczne bo potrzebowałem właśnie do Cloth, chciałem sobie wreszcie jakieś ciekawe zasłony zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności