Skocz do zawartości

Architektura Wnętrz - Koncept domu jednorodzinnego.


Zbychowaty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak zwykle przesadzasz z kolorami , zbyt krzykliwie i odpustowo ;)

te czerwienie i fiolety fuu ...

 

a tak serio to lux, jeno ta za przeproszeniem "kapa" na łóżku ma jakieś nietrafione odbicia , wygląda nie jak satyna tylko jak plastik, chiba więcej anizo trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;);) Kuchnia jest najlepsza, bynajmniej dla mnie, proste nieprzegadane szafeczki, natomiast wybór małej lodówki jest pomysłem średnio trafionym oczywiście pytanie czy w danym mieszkaniu domownicy mieszkają normalnie, czy jest to mieszkanie wypadowe, można dyskutować, ale i tka ja bym był z dużą lodówą.. Jadalnia najbardziej mi odpowiada, ale stołki i krzesła są za blisko siebie i ten bareczek taki trochę wąski, nie funkcjonalnie ze względu na kolizję krzeseł ze stołkami i mało komfortowo dla osoby siedzącej przy stole, nie w tej odległości.. Kamienia faktycznie bardzo dużo czułbym się jak w tureckim bądź greckim hotelu..Taka trochę jaskinia lodowa, salon prosty daje poczucie specyficznego dostojeństwa.. łazienka ciekawe lustro a raczej jego podświetlenie..Sypialni stanowczo mowie nie:) a schody i tamta cześć to talonie pominięta;) pozdro ziomuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi stylistykę i użyte elementy, lampy, armatura, tapeta, 'wazony'. Z drugiej strony, taka moda, co poradzisz:)

Technicznie się podoba, żeby nie było, hehe:) Tylko wnętrza z czarnymi meblami odstają, a raczej shader'y mebli.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizki ogolnie przyjemne, ale mam pare zastrzezen. Kamien w kuchni i salonie nie powinien miec wiekszego reflekta? Wyglada na kompletnie matowy. W pierwszym obrazku swiatlo ci przebija przez listwe przy suficie. Plastikowa posciel sux. Gdzieniegdzie są plamy od gi, ale to drobiazgi.

 

Co do projektu - strasznie ciasno w jadalni, szczegolnie w relacjii stol-barek. Fajny pomysl z zaslonami przed tv w ramie. Podobaja mi sie sofy - zdradzisz co to za model? Sypialnie ciezko ocenic, bo z jednej strony elegancki wzor i przyjemna wykladzina, ale z drugiej ostre oswietlenie nie sprawia milego wrazenia. Pokazesz rzuty z gory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do projektu, to trochę podobny do hoppearchitecture ale jest zajebisty. Troszeczkę dużo będą musieli wyłożyć na kamień. Co jest w łazience na ścianie?

 

To kamień od a raczej textura od Pana Hoppe która kiedyś mi podarował za inny kamień mojej produkcji. Do łazienki na pewno się nadaje. Dopytaj o szczegóły i dostawcę.

 

Gripi za listwą jest zrodlo swiatła. Tam nic sie nie przebija;). Kamien jest taki matowy. Z tą przestrzenią między barkiem a krzesłami nie jest zle. Zrobilem render raz jeszcze. Po prostu do jednego kadru troche je przesunałem i nie cofnalem z powrotem.

 

Adam - zlew jest, moze shader nie wyszedl jak trzeba..ale jest na pewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadalnia i łazienka najlepsza a sypialnia najmniej mi wpada w oko. Telewizor na pewno ma przekątną 16:10 lub 9, za szeroki się wydaje.

Pusta ściana nad kominkiem drażni mnie.

Wanna nie jest za nisko?

Szkoda że wszystkie kamienie są w macie, zdecydowane odbicie by ożywiło wizki.

O golnie bardzo mi się podoba Panie Zbigniewie ;)

Pozdr.

Edytowane przez !Ewert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!Tu chodzi o pewien pomysł (założenie). Telewizor ma byc w ramie takiej samej jak obraz a jego proporcje nie są aż tak ważne bo i tak będzie prezentowal sie tak samo. W ogole to możliwe że ma proporcje wlasciwe bo wklejalem z jakiś starszych scen ale mogę sie mylić. Wanna za nisko nie jest. Robiłem próby w kamieniu połyskliwym ale jakoś mi to nie pasowało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychuu. Bardzo ladnie. Dobrze zaprojektowane. Moze pokazesz rzut?

 

Obraz w salonie jak dla mnie do wymiany na cos bardziej nowoczesnego.

 

Skad sa te kanapy w salonie?

 

Sciany to jedna wielka textura sklejona w PS?

Edytowane przez gonzo71
Sciany to jedna wielka textura sklejona w PS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Przypominam że to aranż do istniejącego projektu z małymi moimi zmianami. Podrzucam tylko parter. Kanapy to Saba Italia. Chyba najfajniejsze było by obicie ich welurem i taką też wersje w katalogu widziałem. Sciany to textura, zle sklejona niestety co widac i nad czym ubolewam troche.

 

rzutpomieszczen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

 

dużo już zostało powiedziane, postaram się nie powtarzać tego co już zostało zauważone ; )

 

dla mnie najlepsza łazienka i salon, choć ten nie w moim klimacie.. cieniutkie białe kontury sofy wyglądają ciekawie i intrygująco graficznie ale osobiście wolałbym tę sofę po prostu w tej czerni

sypialni też klimatyczna, ale tak jak zauważył Touch dość 'trendi' tapeta fajna ale może się opatrzyć za 2-3 lata pewnie - szkoda że nie pokazałeś przeciwległej storniy sypialni - trudno ją skomentować zatem

 

pomysł na całość w kamieniu też interesujący, choć użycie marmuru? kojarzy mi się bardziej z dostojnym bankiem niż mieszkaniem... nie wiem też czy to kwestia oświetlenia czy może właśnie marmuru? ale odnoszę wrażenie, że np kuchnia i jadalni są w piwnicy - może to kwestia tych schodów w tle?

 

a z czepialstwa - kuchnia by lepiej wyglądała jakbyś usunął ekspres do kawy chyba

 

pozdrawiam,

m!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche jak z jakiegoś psychodelicznego filmu wszystko. ześwirowałbym w takim domu szybko. A na łóżku w sypialni to już tylko czerwonej krwi i denata z nożem w sercu brakuje :)

 

ale obrazki super. Straszliwie sterylne ale jakościowo bardzo na plus (poza tym że fotele w jadalni lewitują)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladnie, dobrze ze kamien matowy, gdyby byl refleksyjny to by wygladalo jak rosyjska willa. tu wszyscy tacy dokladni zawsze i nie wiem czy ktos to juz napisal ale lataja delikatnie krzesła w jadalni :) no i to chyba niezbyt wygodne jak krzeslo stoi w polowie na dywanie a w polowie na podlodze. a chcialbym zapytac jaki materiał na przeźroczyste firanki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności