Skocz do zawartości

Adobe Photoshop CS5 - narzędzia selekcji


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hm... smieszny tytul kiedys.... bedzie: Adobe Photoshop CS9 hehe :)

 

Nie no dzieki za newsa. Moze cos ciekawego wniesie. Ale wedlug mnie wydac jedna wersja na 2 lata, niz co po chwile, nowe CS.. tak jak bylo CS3 a niedlugo juz CS4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AccessX - to kup sobie cs5 za dwa lata i wszyscy beda zadowoleni ;)

 

A to "niedlugo" to wygladalo tak:

CS3 - 16 kwietnia, 2007

CS4 - 15 pazdziernika, 2008

 

Jakby mieli te kilka miesiecy wiecej to i tak by sie znalazl ktos kto powiedzialby ze za szybko wydaja...

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

photoshop umarł po wersji CE7 ....ciekawy jestem czy napisali tego toola dla normalnych w sensie czy będzie mozna podglądać zdjęcie pod spodem czy widzisz tylko dwie maski na ekranie i próbujesz znaleźć eelemnty bedące rozszerzeniem tej maski... Heh do tej pory praktycznei z łapy trzeba było takie rzeczy robić... troche to ułatwi nie jest pewnie idealne... ale i tak może ułatwić przy takich właśnei włosach albo czyms takim .... ciekawe jak w 16 bitach dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

photoshop umarł po wersji CE7 ....ciekawy jestem czy napisali tego toola dla normalnych w sensie czy będzie mozna podglądać zdjęcie pod spodem czy widzisz tylko dwie maski na ekranie i próbujesz znaleźć eelemnty bedące rozszerzeniem tej maski... Heh do tej pory praktycznei z łapy trzeba było takie rzeczy robić... troche to ułatwi nie jest pewnie idealne... ale i tak może ułatwić przy takich właśnei włosach albo czyms takim .... ciekawe jak w 16 bitach dziala...

 

Na górze widać przełącznik 'View', czyli pewnie będą tryby podobne do tych obecnych teraz - widok samego zdjęcia, samej maski, i to co nas chyba najbardziej interesuje, czyli coś co wygląda jak szybka maska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Don Wasyl

KICI ja przyłączam się do wypowiedzi Bigu, na moim komputerze o wiele płynniej chodziło CS3, a przy CS4 strasznie zamula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly problem z CS4 jest taki ze albo muli niemilosiernie albo pedzi jak szalony - zalezy od kompa. Pracowalem na kompie na ktorym CS4 po prostu ledwo ciagnal a CS3 smigal. Ale na przyklad w domu CS4 mam wyraznie wydajniejszy od CS3 nie wspominajac o tym, ze odpala sie blyskawicznie. Dziwnie namieszali z tym ze raz dziala tak a raz inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności