Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Polski Vickers Mk. E Typ B - scena nr 1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

To już jest finał? Troszkę mnie rozczarował...jakoś tak zwyczajnie...prosto wyszło...a widziałem w Wipie że sporo w ten projekt włożyłeś.

Trawka prześliczna jak i sam model czołgu...ale kompozycja końcowa słaba. Ciekawe jak wyjdzie scena nr 2.

Daje 4 starsy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oświetlenie? jakoś dziwnie mam wrażenie że tam właściwie nie ma żadnego sprecyzowanego źródła światła, ogólnie render nieciekawy, trawa (model) dobra, sam czołg wiadomo jest git ;) ale popracował bym nad renderingiem i ujęciem, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj można było z tego jeszcze sporo wyciągnąć. Trawka ładna ale za mało jej. Przebija się za bardzo tekstura. Szkoda, że nie zrobiłeś na tej powierzchni dodatkowo niskiej trawki za pomocą displace. Niebo chyba nie wygląda tak nad horyzontem. Za ciemne od dołu. Model jest ok. Miejscami specular nieatrakcyjnie wygląda ale sama tekstura podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Am disappointed too :(

 

moje uwagi ;)

"lepsze" swiatlo jak juz wczesniej wspomniano

przed pierwszym planem po lewej dodalbym np element plotu kolczastego w dof-ie + moze jakis mak

 

wieksza roznorodnosc w rozlozeniu dodatkow roslinnych do trawie

 

apropos jej to na gasienicach lepiej wygladalyby wkrecone w zebatki maki ( moim zdaniem )

 

czolg wjechal pod gore a za nim 0 dymu wychodzacego z silnika

 

to chyba nie 8000 tysiecznik :P za nim cos powinno jednak byc

 

i samo niebo powinno byc "inne" :) kadr moglbys podciagnac wtedy do gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszczególne elementy niby fajne a całość wygląda jakby ktoś to składał z poszczególnych pasów i własnie był w połowie roboty.

zdecydownia za ciasny kadr, brak kontekstu/drugiego planu/tła i brak jakichkolwiek efektów atmosferycznych to chyba moje główne zarzuty.

poza tym tez mnie razi tekstura wyłażąca zza trawy. osobiście doradziłbym dac jaż tam teksture ziemi czy gruntu jeśli już plus troche suchej trawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Lepiej ale dalej czuć jakiś niedosyt...podwozie z przodu wygląda jak by było pomazane białym sprayem. Niebo takie sobie ...ale o 'niebo' lepsze od poprzedniego :)

Dodał bym na nim w oddali jakieś lecące stado ptaków. Gąsienice można by trochę oszpecić błotem i ziemią... i takie tam. Średnio z plusem :) stać cię na więcej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałbym chyba z tych maków, albo symbolicznie wrzucił je pod gąsienice maszyny; tło (dziwnie mi znajome, chyba widziałem je w jednej z Twoich poprzednich prac) nadało scenie głębi, niebo też jest znacznie ciekawsze. Nie do końca pasuje mi położenie tego słupka z drutem kolczastym - albo umieściłbym je na lekkim DOFie tuż przy kamerze, albo w ogóle za pojazdem. Natomiast zupełnie nie podoba mi się światło, które jest bardzo studyjne, nudne i generalnie złe. Po fajnych refleksach, które pamiętam z wątku WIP na powierzchni Vickersa pozostało tylko wspomnienie.

 

PS nie zgadzam się ze slowakiem - maki+ptaki, to by było po prostu za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater
mookie

PS nie zgadzam się ze slowakiem...

 

slowiakiem ;)

 

wybaczam Ci literówke :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeee???? Obrazek się zmienił. Trzeba było zostawić też starą wersję żeby komentatory nie wyszli na idiotów.

pabulo i slowiak jak zwykle głupoty wypisują przemądrzając się dla sportu. Praca jest dobra. Nowa wersja jeszcze lepsza. Zwłaszcza trawa i kwiotki fajnie wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowiak, Mookie - Dobrze wiecie, że każdą pracę można w nieskończoność poprawiać, wydawca zaakceptował jak jest, więc przy tej scenie już nie będę dłubał.

Dac77 - dzięki. zdrowe podejście:)

KryWol4457 - druga metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności