Skocz do zawartości

Krótkometrażowa animacja pt. Second Wind


BARMAN2005

Rekomendowane odpowiedzi

Autorem animacji jest Ian Worrel, natomiast kapitalną muzykę do filmu wykonał jego kolega James Mark. Film jest całkiem świeży, ponieważ w Internecie w serwisie Vimeo pojawił się zaledwie 12 dni temu, jednak pomimo tak krótkiego okresu czasu zdołał już zdobyć ogromną widownię, wysokie oceny i multum pozytywnych komentarzy. Zapraszam do obejrzenia materiału na moim blogu:

 

http://www.obiekt.eurolol.pl/2010/03/genialna-krotkometrazowa-animacja-pt-second-wind/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mega, fantastyczna animka. malo jest kaich rzeczy. Bardzo sie ciesze, a obawiem sie, ze moze okazac sie jakims speudoartystycznym balonem steku bzdetow jak niektore tego typu produkcje. IMO 10/10 muza, klimat, historia, wykonanie. wszytko high lvl: ]

 

Takie pytanie poza konkursem, da sie jakos ignorowac(aby sie nie wyswietly posty) userow?

bardzo mnie interesowalaby taka opcja, bo po co mam sobie psuc krew: ]

pozdr

Edytowane przez KoMic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja tylko napisałem że nie dostał, ani wyróżnienia ani nagrody głównej(czyli sie nie wyróżniał).... na to ktoś tu ignoruje kompetencje jury.... no bo w nim nie był i nic nie pokazywał w konkursie....literatura fantastyczna....:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

nie rozumiem jak tak poruszajaca animacja nie moze sie nie wyrozniac. Uwazam ze ta animacje za bardzo wzruszajaca i jak najbardziej wyrozniajaca sie, 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne... jest fabuła, są postaci i emocje... jest walka ,piekne zakończenie. Kadrowanie też spoko .. jedynie w animce czasem brakuje dodatkowych 10 ramek per shot ..ale to już nie jest wazne bo historia w takiej formie jak jest daje się zrozumiec... Dżwięk muzyka wg mnie 6+/10

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak norden. Fajnie wszystko...ale troszeczkę skokowa animacja mnie nie leży, chociaż działą dość klimatycznie w tym przypadku. Autor jednak pokazał, że poprawna, płynna animacja leży w zasięgu jego ręki :) Magiczny ołówek ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...art-3D.... no ale nie widziałeś pozostałych na festiwalu.... czy widziałeś...???... tam było ich kilkadziesiąt..:))

biglebowski

...dorzucę Ci jeszcze jeden argument, na to że był to słaby featiwal.... co prawda nie dostałem się do zetawu konkursowego... ale w pokazie okołokonkursowym było pokazywane moje "Przemijanie....:))) i żeby nie było że Twój argument nie ma podstaw ....:)) http://www.reanimacjafestival.com/2009/pl/panorama.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdemu sie kiedyś kończy czas festiwalowy zwykle to 2 lata, potem trzeba zrobić coś nowego....:)) albo zajać się masarstwem.... no albo wróżbiarstwem.

 

... z dwojga złego wybieram masarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny, chiloutowy w sumie filmek.

aż dziw że partikli tam nie ma...

świetny pencil shader

 

próbujecie odsączać części składowe fajnych filmików, żeby jakoś się utwierdzić w przekonaniu czego szortowi trzeba?

 

ciekawe postaci V

uczucia V

1 zwrot V

konflikt V

2 zwrot V

konkluzja V

(to coś) :)

-----------

= raz wyjdzie ciekawie, 10 razy przewidywalna kupa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności