Skocz do zawartości

Scena 3d: Itsukushima Shrine


Rekomendowane odpowiedzi

Pracka robiona była na konkurs "Zainspirowani Japonią" z magazynu .PSD. Praktycznie wszystko jest wykonane w 3d Studio Max, sama końcówka w Photoshopie (czyli dodanie nieba, tekstury płótna/kartki, pobrudzenie wszystkiego custom brush'ami i jakieś zabawy nasyceniem/krzywymi/poziomami). Wszelkie komentarze mile widziane :)

 

shrine_small.jpg

 

Większa rozdzielczość: http://lukaszliszko.com/Itsukushima_shrine.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie ujęła mnie ta praca. Kolorowy kraj przytłumiony nieładnymi kolorami. Ułożenie kamery mi nie pasuje. Nie czuć różnicy wielkości pierwszego planu nad drugim mimo że kamera jest nad dachem.

To płótno pod spodem wygląda jak porysowany metal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to kupuję, może lekko zbyt pocztówkowo i przydało by się nieco oddechu, ale obrazek całkiem ładny. Myślę, że dużo by pomogło zarysowanie delikatnie faktury wody, choćby w jednym miejscu (podrywający się do lotu ptak ?), pomogło by to załpać lepiej skalę i wyczuć przestrzeń. Kolorki, jak dla mnie spoko :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też przypadł do gustu, może nie jest to high-endowe mistrzostwo świata, ale czuć klimat wczesnego wieczoru :) kolorystycznie też ładnie ze sobą współgra...

 

tak jak Vorek napisał, trochę za mało przestrzeni, ale mimo wszystko bardzo przyjemne w odbiorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Fajna, ciekawa kolorystycznie praca. Jedyne co mnie razi to woda. Przy takiej powierzchni nie zachowuje się jak tafla lodu, przez to forma architektoniczna wygląda jakby była właśnie doklejona w PS (pierwszy plan). Następna sprawa odbicia drzew zbyt wyraźne. Przy tej odległości nie powinny być takie (niczym w lustrze), a znowuż odbicia pali drewnianych na pierwszym planie rozmyte jak w mętnej wodzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie komentarze. Odnośnie tych rzeczy co napisaliście, to wiadomo - kolorystyka to kwestia gustu. Jedni lubią takie, a drudzy zupełnie inne rzeczy. Wszystkim się dogodzić nie da, hehe. Z wodą dość długo walczyłem. Zresztą zawsze ona mi w Maxie strasznie dużo problemów sprawia. Cieszcie się, że wczesniejszych prób nie widzieliście :P Wyszło jak wyszło. Następnym razem odezwę się na forum, to może ktoś coś doradzi sensownego :)

Jeszcze coś tam było o podrywającym się ptaku, czy jakichś elementach na wodzie. Chciałem zrobić jakieś pływające roślinki, ale beznadziejnie mi to wychodziło i odrzuciłem ten pomysł. Więc ptak pewnie tym bardziej by nie wyszedł, hehe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podoba. Kolorstyka git, zabrudzenia i ogolna plastycznosc tez.

Czuje ten brak przestrzeni, ktora chocby dobrze widac na zalaczonej przez Ciebie siatce.

W finale zginela. Tutaj tafla wody moglaby byc inaczej rozwiazana by uczytelnic przestrzec.

O tyle wazne moim zdaniem, bo dodaloby wiarygodnosci..teraz jest troche martwo, ale

plastycznie wciaz milo mi na to patrzec.

 

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności