Skocz do zawartości

scena 3d:Proces Pakowania


Rekomendowane odpowiedzi

wizualizacja procesu pakowania .... własciwie pnie sie ku końcowi ..mysle że może już zawisnąć w galerii.. pozdrawiam wrazie poprawek wrzucę update..musze to jeszce hi-res wyrenderować i troszke poprawek w ps zrobić, palce podrysować itd..jak już poprawie to wrzuce..na razie to...:)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ilustrowany tutorial do pakowania prezentów - fajne:) Jedyna rzecz, do której się przyczepię to te \"punkty nacisku\". Jakos mi nie pasują, ale to moje osobiste odczucie.

Reszta - prosto, ale mile dla oka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi też się nie podobają te punkty nacisku na czerwono pokazane. Może lepiej bez nich by to było??

ale ogólnie mi sie podoba:) jak będe pakował kiedyś prezent napewno zajrze zobaczyć jak sie to dokłądnie robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze rece zaslaniaja opakowanie i sposob zawijania moze byc dla niektorych niezrozumialy. Imho nie spelnia swojego zadania, bo jest nieczytelne.

 

No i te przepalenia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat :)

 

(a teraz troche nie na temat)

Pamietam za dziecka jak sie czekalo w ponurej przychodni to na scianach wisialy plakaty obrazujace rozne schematy, badan, chorob itp - kazdy z tych plakatow mial wlasnie podobna \"przykrą\" kolorystyke, jakby w drukarniach nie mieli innych farb! W kazdym razie spowodowalo to u mnie odraze do tego typu zestawow kolorystycznych :)

 

No wiec kolorystyka i niestaranne wykonanie \"na kolanie\" - defaoultowy skylight i standardowe matowe materialy Zamieszanie wprowadzaja te punkciki z rozmytej czerwieni (plamy z krwi czy co pomyslalem?) - to jedynie psuje caly przekaz - raczej w ogole bym z tego zrezygnowal - jak sie cos za bardzo WYMUSZA to przekaz staje sie bardziej nieczytelny. Pakowanie wykonuje sie instynktownie nie zastanawiajac sie ze w tym akurat miejscu ma byc punkt nacisku...

 

Podsumowujac - Plus za pomysl, minus za wykonanie.

 

pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie nie podobają te czerwone punkty nacisku (czy jako to sie nazywa...)

 

jak ktos juz wczesniej mówił - zrób jeszcze instrukcje zakłądania krawatów - na pewno wiele osób z tego skorzysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności