Skocz do zawartości

Drimagine 2010


XaoC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 402
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Sabira

Yo men!

 

Tak, guru, to ten pan (klasa galeria!). Dowód: Life PS Sketches #23. Identyczna poza i modelka na rysunku pewnej uczestniczki kursu z galerii 2d DRIMAGINE ;)

 

Ja, Sabira, jeżeli się w ogóle dostanę, to pewnie dzięki temu panu ;) bo pokazałam tylko to: http://www.megaupload.com/?d=JYQAPHOP

+ 2 the very first filmiki zrobione w 3ds max i After Effects :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sabira

tak btw. Sabira całkiem fajne ołóweczki

zalatują szkołą plastyczną :P

 

ach dzięki :D Mistrzu Akwareli :)

szkoła kaleczy :P w moim przypadku stara rzeszowska sprzed reform wszelkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fearman

Zgodnie z E-mail'em jaki otrzymałem od Drimagine: "Następne wyniki rekrutacji będą ogłoszone w Poniedziałek" Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tez sie zgadalem z ludzmi z rekrutacji, ale cos mi sie coraz bardziej zaczyna podobac motyw akademikow, jesli dostane jedynke oczywiscie. Ile tam mieszkania kosztuja?

Zbiornik, jak chcesz sie przeprowadzac? Moze sie zmontujemy na samochod/paliwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem maja nam umoziliwic pobyt, wiec miejsc powinno byc przewidziane dosc sporo ( podejzewam,z e nawet cala klatka)

 

Spalem tam ze zbiornikiem ( w osobnych pokojach!) jedna noc, wiec postaram sie opisac co i jak.

1. Przedpokoj jest jednoczesnie kuchnia: u nas byl czajnik elektryczny oraz kuchenka, mala lodowka. Wszelkie sztucce garnki itd tzreba miec swoje.

 

2. Lazienka: drzwi do niej znajduja sie w dosc kiepskim polozeniu zaraz przy dzrwiczkach do smietnika pod zlewem i samym zlewem, wie cjelsi ktos bedzie akurat w toalecie i bedzie chcial wyjsc ztreba sie bedzie non stop usuwac, troche klopotliwe, ale tragedii niema ( wkoncu ile razy mozna chodzic do wc z potzreba) W samej lazience jest lustro z lampka umywalka gzrejnik wieszaki na reczniki, toaleta i prysznic. Wszystko jest w miare nwoe i czyste. No i na szczescie niema tu sytuacji 2mm w lewo super wrzatek 2mm w prawo lodowata woda. Jakis czas sie nagzrewa, ale mzona pozniej spokojnie regulowac.

 

3. Pokoje: Wejscie do nich jest bezposrednio z kuchni jedynka jest zaraz przy drzwiach wejsciowych.

 

a) jedynka (480zl): Jedno lozko z materacem, jedno biurko, jedno krzeslo, szafa jest miejsce na wieszaki polek jest msyle wystarczajaco. 8 kontaktow, wejscie na tv i cos tajemniczego oznaczonego symbolem "R" oraz 2 wyjscia na internet/telefon. Meble przyzwoite, pokoj wylozony wykladzina.

 

b) dwojka (430zl): w sumie wszystko co powyzej razy 2, nie liczac kontaktow i gniazek internetowo telefonowych, brak wyjscia tv i tego "R". Za to w dwojce dostajemy balkon, jest dosc wielki ( w niektorych miastach mozna zobaczyc wrecz mikroskopijne balkoniki) spokoujnie zmiesci sie 4-5 osob, mozna sobie robic grilla pic piwo i robic wszystkie ine rozne figle ;)

 

Podaje informacje, ajkie otrzymalem sam, ponoc sa rozne warianty wiec ceny moga sie roznic zaleznie od wyposarzenia pokoji.

 

 

W sumie nie wiem jak, jest z pralkami, ale widzialem piwnice totez podejzewam, ze znajduja sie wlasnie tam. Akademik ulokowany jest jakies 4 min drogi na piechote od biedronki i jakies 6-7 min od uczelni.

 

P.S Zeby dostac miejsce w akademiku tzreba wypelnic podanie, ja wypelnialem na miejscu w recepcji, nie pytajcie czy sa takie formularze online najlepiej zadzwonic i zapytac sie osobiscie.

 

Wazna informacja dla wszystkich samotnych wilkow: Nowy sącz to chyba najwieksze skupisko slicznych dziewczyn w calej polsce!!! Jest ich masa! Czesciej spotyka sie Kobitke anizeli faceta spacerujac po ulicy.

 

No to by bylo na tyle, mam nadzieje, ze ta krotka recenzja komus pomoze

 

Wrzucam zrobiona na szybko mapke pomieszczenia:

 

ramazj.jpg

 

EDIT: Kazdy z lokatorow dostaje klucz do swojego pokoju, tak mozna zamykac drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dostałem, noc przed rozmową spałem w akademiku i już mam zaklepany pokój. Dowiedziałem się, że dla uczestników Drimagine jest już cała klatka zarezerwowana i że to był nakaz szkoły. Za pokój zapłace 530 zł. Trzeba szybko odesłać te kilka wniosków gdyż po terminie skreślają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopcy i dziewczęta! :)

Ramzes prosił mnie o ogłoszenie co niniejszym czynię :)

Jak ktoś jeszcze szuka mieszkania to będą dostępne dwa pokoje w krypcie Ramzesa 350zl z mediami za pokój.

50m do dwóch małych sklepików, 100 do mieszkania dyrektora Driamgine i nauczycielki VFX Mishelle, ze 200 m do samej szkoły (właściwie do szkoły to mniej ale do samej pracowni to z 200m będzie :)) ze 400m do biedronki i centrum handlowego[wielkie słowo:)] "Węgierska " i z 1,5 km do galerii sądeckiej i 3km do Europy II :D

 

Pokoje są w domku gdzie znajduje się największe nagromadzenie drimaginowców w jednym miejscu na świecie ever! tak z 6 ;) Będzie tu mieszkał co najmniej 1 mentor i 3 pierwszorocznych studentów drimagine i będą kończyli swoją animację więc będzie można o dowolnej porze dnia i nocy do nich pójść i zapytać o nawet najbardziej banalne podstawowe problemy na które z rozkoszą odpowiedzą i za rączkę poprowadzą :) (chyba mnie zabiją za to haha :D)

 

A co do samego właściciela to mogę powiedzieć, że to najlepszy, najbardziej opanowany, spokojny, bezkonfliktowy człowiek ever :) zero problemów, czasem nawet śmieci wyniesie :) Nawet na nasze legendarne imprezy (3) nie narzekał, no ze dwa razy zwrócił uwagę że odrobinę za głośno i może lepiej przymnie drzwi :D można nawet grać na elektryku albo bębnach o 2 nad ranem i jeszcze nigdy nie zwrócił uwagi, że za głośno, jednym słowem święty mąż. :)

 

Jak ktoś zainteresowany to pisać do mnie.

 

cheers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destroyer, no nie wiem nie chce sie za bardzo pchać do miejsca, którego nie widziałem. Machnę sobie akademik przynajmniej na pierwszy miesiąc, żeby zobaczyć jak tam się żyje.

Jedynka poniżej 500 zł. mnie zadowala, spoko. Ale za to z gośćmi w akademiku jest nie fajnie bo muszą płacić i to mocny minus. Luzik jutro pogadam i sobie telefonicznie zarezerwuje miejsce, i im prześle ten formularz pocztą. Bdw. chce ktoś mieszkanie w Gdańsku wynająć ?:P Żabianka 1000zł z rachunkami i netem 8mb, umeblowane, po remoncie, biurko do rysowania z podnoszonym blatem ;) 20m2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie slyszalem o jakichs oplatach za ew gosci, idzie sie dogadac mlodzi ludzie sa na recepcji. A zreszta zawsze mozna negocjowac z procentami w reku ;)

 

EDIT: Dobra ja z Kojotem juz na 99% wchodzimi na te miejsca o ktorych pisal Destroyer, dam znac pozniej w czy w 100%

 

Potwierdzam ta stancja juz zajeta przez nas, over.

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz icecold nie wyglada to wcale fajnie jak na takie pieniadze... 480zl za 1ke, 430 za 2ke? Zgadnij gdzie bym wolal? Przeciez my sie pozabijamy o ten pokoj jednoosobowy....

 

Cos czuje ze od razu rozpocznie sie polowanie na nowe lokum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazna informacja dla wszystkich samotnych wilkow: Nowy sącz to chyba najwieksze skupisko slicznych dziewczyn w calej polsce!!! Jest ich masa! Czesciej spotyka sie Kobitke anizeli faceta spacerujac po ulicy.

Hm.... My mieliśmy raczej tak: po wyjściu z dworca PKSu jakiś starszy ziom do nas podszedł, uściskał rękę, powiedział dzieńdobry. Myśleliśmy że to oficjalna delegacja z DRIMAGINE. Nie zdążyliśmy się dowiedzieć bo równie szybko znikł jak się pojawił. A po drodze do szkoły (no z PKSu jakiś 1km)..... Hm.... Nie zauważyłem jakiś strasznych ilości niewiast, raczej wszystko się trzymało w odpowiedniej normie (czyli dla powiatu Nowosądeckiego to 0,34kobiety na m^3).

 

Ale my bylismy za czasow powodzi jeszcze. Jesli to co piszesz icecold jest prawdą, to gdy przyjedziemy w lipcu, moze byc ich juz tyle, ze nie bedzie mozna przejsc spokojnie ulica. Z jednej strony swietnie, ale z drugiej.... Nie zapominajmy o klatwie zombie.... Jak one wszystkie zamienia sie w zombie, to trzeba bedzie sie wyposarzyc w jakas bron (ja wezme shotguna) i rozpocznie sie masakra.... A my przeciez tam do szkoly jedziemy!!! Kiedy bedziesz chodził na zajęcia, skoro przez okno trzeba strzelać do zombie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłbym chętny na propozycję Destroyera - 150 zł mieć albo nie mieć - bo taka jest różnica miedzy akademikiem a niniejszą propozycją, (150 zł = 60 piw ze sklepu , lub 30 w barze). Mam prośbę do Destroyera o przesłanie zdjęć jeśli to możliwe jak wygląda stan użytkowo sanitarny w owym mieszkaniu, czy jest apteczka, jacuzzi i wyjście na miasto?

I jak będzie wyglądało rozstrzygnięcie kto tam zamieszka lub nie bo przypuszczam że zainteresowanie przewyższy podaż. Może powinniście zorganizować jakąś mini bitwę 3D lub 2D o miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę w żaden sposób się dodzwonić na WSB czy rekrutacje Drimagine, chcę się doinformować jak to jest z ubezpieczeniem zdrowotnym, czy w związku z tym że jest się uczestnikiem projektu, przyznane jest nam ubezpieczenie zdrowotne? z góry thx za odpowedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłbym chętny na propozycję Destroyera - 150 zł mieć albo nie mieć - bo taka jest różnica miedzy akademikiem a niniejszą propozycją, (150 zł = 60 piw ze sklepu , lub 30 w barze). Mam prośbę do Destroyera o przesłanie zdjęć jeśli to możliwe jak wygląda stan użytkowo sanitarny w owym mieszkaniu, czy jest apteczka, jacuzzi i wyjście na miasto?

I jak będzie wyglądało rozstrzygnięcie kto tam zamieszka lub nie bo przypuszczam że zainteresowanie przewyższy podaż. Może powinniście zorganizować jakąś mini bitwę 3D lub 2D o miejsce ;)

 

 

too late dude ;)

 

już zajęte :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę w żaden sposób się dodzwonić na WSB czy rekrutacje Drimagine, chcę się doinformować jak to jest z ubezpieczeniem zdrowotnym, czy w związku z tym że jest się uczestnikiem projektu, przyznane jest nam ubezpieczenie zdrowotne? z góry thx za odpowedź.

Dokladnie, trzeba sie ubezpieczyc samemu. To jest chyba platne kwartalnie i nie sa to duze pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne kosztuje chyba 311 zł miesiecznie, jezeli chodzi te tańsze pakiety 50 zł to nie jest tak pięknie, z tego co narazie wyczytałem http://www.zdrowotne.ubezpieczenie.com.pl/najtansze_ubezpieczenie_zdrowotne_8211_luksus__na_ktory_cie_stac/108,4649.html , nie obejmuje ono pobytu w szpitalu itp. jednym słowem padnie nerka i narazie:) Jakkolwiek trzeba by zadzwnić do NFZ i sie doinformować dokladniej, z tym że trochę nie chcę mi się wierzyć w to że nie będziemy ubezpieczeni zdrowotnie biorąc udzial w dofinansowanym przez unie projekcie.

Sprawa troche mi się skomplikowała jeżeli chodzi o rejestracje siebie jako osobe bezrobotną w UP. Zarejestrowałem się dzisiaj w Urzedzie pracy w swoim mieście głownie z założenia żeby dostać ubezpieczenie zdrowotne, jednak na samym końcu dyrektor tej placówki poinformował mnie w zwiazku z tym że bedę brał udział w kursie poza moim miastem i nie bedę mógł przyjść na stawiennictwo zostane wykreślony z listy i stracę status bezrobotnego - jednocześnie ubezpieczenie zdr. Rozwiązaniem tej sytuacji było by uzyskanie zameldunku tymczasowego tj. w Nowym Sączu, aby móc przychodzic na wezwania do UP NW, jednak z tego co mi powiedziano mieszkając w akademiku nie można uzyskać statusu tymczasowego zameldunku, może ktos ma inne info na ten temat więc niech napisze..

ueeeh...od rana biegam po urzedach i każdy wysyła mnie do kogoś innego bo nie może mi doradzić. W poniedziałek przyjedzie jakiś prezes UP do Hajnówki i mam z nim pogadać.

Tematu może by niebyło ale na tą chwilę na całym WSB jest arwia sieci telekomunikacyjnej i nie można się dodzwonić.

A w regulaminie jest napisane "...oraz nie zostaną objete ubezpieczeniem." ale nie niema mowy o jakie ubezpieczenie chodzi - wypadkowe czy zdrowotne. Może ludzie z pierwszego roku mogli by sie wypowiedziec wiecej na ten temat jak ta sprawa wygląda, z góry big thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności