Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Volkswagen Beetle


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jezeli to jest ten stary garbus to za bardzo mi go nie przypomina chyba ze byl jescze jakis ktorego nie widzialem:P nie wiem co ci doradzic:/ pracuj pracuj a bedzie lepiej\

 

PS: wydaje mi sie ze za duzo jest na tym forum samochodow:) przeciez jest wiele wiele fajnych rzeczy do wymodelowania:) wystarczy sie rozejrzec;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: wydaje mi sie ze za duzo jest na tym forum samochodow:) przeciez jest wiele wiele fajnych rzeczy do wymodelowania:) wystarczy sie rozejrzec;)

 

hehe czemu nie zaczniesz od siebie sam tworzysz same samochody.. tutaj marudzisz.. zachec innych stworz cos innego ciekawego;);)

 

a co do modelu to nie jest za dobrze ale zle to tez nie jest troche go poprostujesz i bedzie dobrze:)

aha garbusa to to nie przypomina:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatki nie dałem LP prze moje lenistwo (a w tylniej klapie troche wycinałem, więc lp już i tak nie ma). Co do dachu, względem blueprintów i tak już trochę za bardzo wygiąłem wiec chyba tak zostanie jak jest. Z nadkolem to już sam się pogubiłem czy powinno być razem czy oddzielone, ale na podstawie zdjęć i blueprintów wywnioskowałem, że chyba to drugie. Co do materiałów, powiedzmy, że narazie po prostu są :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest za bajer na tylnim nadkolu? Zawsze tak prog przechodzil do nad kola? Ogolnie to ladnie ale nie podobaja mi sie laczenia a, dokladnie przednie drzwi z rama tak jakos dziwnie sie schodza jakby byly zabardzo wypukle..

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

całkiem niezły ten garbusek, co prawda widzę pare bugów ale spoko może być najbardziej mi sie podoba lakier ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba skończyłem, prawdopodobnie finalna wersja będzie wyglądała podobnie tyle, że w większej rozdziałce. Wersję pre-final zamieszczam żebyście wyłapali ewentualne błędy i zaproponowali jakieś poprawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm skoro uzywasz brazila to postaraj sie bardziej, mozna z niego wydusic naprawde kozackie materialy, uzywajac BrazilAdvanced i car shader juz nie pamietam jak to sie dokladnie nazywalo

 

popracuj nad tym i bedzie gites ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm skoro uzywasz brazila to postaraj sie bardziej, mozna z niego wydusic naprawde kozackie materialy, uzywajac BrazilAdvanced i car shader juz nie pamietam jak to sie dokladnie nazywalo

 

Kome ale to wygląda dokładnie tak jak to o czym piszesz i super efektu niema ;) chyba sie niemyle Locas ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności