Napisano 12 Maj 201014 l Hej, Miałem jeszcze posiedzieć nad tym, ale właśnie wyjeżdżam na kilka dni, a ten temat chcę już zamknąć :P Praca powstała w celach rozwijania umiejętności mudboxowych. soft: mudbox, maya, photoshop render w mental ray i sorrki za ten przemodny fiolet :) i dzięki Michał za rady dotyczące wąsów :P Edytowane 20 Maj 201014 l przez ptaszek
Napisano 12 Maj 201014 l Fajna twarz, fajny grymas, trochę nie pasuje mi skóra za matowa jakby plastelina. Ta jajowata głowa skojarzyła mi się z postacią z komiksu Relax postać ma przez to swój specyficzny, fajny charakter. Pozdrawiam
Napisano 12 Maj 201014 l Autor Hej, Dzieki.. co do odbic to racja racja, troszke to poprawilem :) No nic, spadam sie pakowac dalej.. Hej
Napisano 12 Maj 201014 l uszy faktycznie dziwne i te zmarszczki też jakieś nienaturalne na łukach brwiowych. No i gdzie są brwi? :) :>
Napisano 12 Maj 201014 l barszczyk z uszkami... staruszek też... tylko ten młodzieńczy błysk w oku jakby wspominał pierwszy numerek....:))
Napisano 12 Maj 201014 l Fajna pracka, spojrzenie cos sugeruje, ja nie wiem co, ale wygląda jakby mu się na łzy zbierało jakby coś usłyszał dotkliwego, bardziej by mi odpowiadało inne podejście kolorystyczne może by wtedy do mnie bardziej przemówiło IMO great.
Napisano 14 Maj 201014 l Bardzo ładna robota Maciek! Fajna stylizacja i warsztatowo jest bardzo OK. Bardzo ładny SSS na uszach. W sumie to brak mi tu tylko krzaczorskich brwi (takich jak te fajne wąsy), ale poza tym super.
Napisano 19 Maj 201014 l Nie wiem czy ktos juz o tym pisal, ale oczy wygladaja plasko (przez odbicia) A tak to dosc sympatyczna pracka :)
Napisano 20 Maj 201014 l Autor Dzieki Chlopaki za komentarze. No powiem wam ze mial wyjsc faktycznie bardziej dziadek. Brwi dodalem juz w PS tylko, ale sam nie wiem czy lepiej. Tak czy inaczej trzeba bedzie sie zabrac za cos nowego, chociaz i tak jestem zadowolony, bo glowy to dla mnie trudna sprawa :)