Skocz do zawartości

Pojazd 3d: X-Wing ( model do filmu )


mr.funky

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

ostatnio zabralem sie za robienie X winga ze Star Wars. Mam juz model - brakuje tylko textur.

 

Chce do niego jeszcze dorobic Tie Interceptor\'a, nakrecic film kamera i dodac do niego te modele ( swego rodzaju \"walka w powietrzu\" )

 

Ze wzgledu na duza ilosc polygonow nie moglem zrobic wszystkich detali ale w filmie wszystko powinno wygladac ok ( nikt nie zauwazy :D )

 

Pozdrawiam

 

 

xwing1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Troche moja tematyka, wiec rzuce kilka uwag :).

 

Kokpit wydaje sie odrobine za mały, skrzydla sa ewidentnie za cienkie (a na ich powierzchni brakuje pewnych istotnych detali, chyba ze zalatwisz to displacem). Dzialka powinny byc chyba zamocowane blizej krawedzi. Brakuje oczywiscie gniazda dla astrorobota, zreszta ta powierzchnia za owiewka kokpitu jest sporo za waska (przez to m.in. sama owiewka jest taka mala). Elementy u wylotu dzialek sa odrobine przegiete (doslownie ;)). Wiecej uchybien na aktualnym renderze nie dostrzegam. Oczywiscie, zeby nie bylo, sa to tylko, mam nadzieje, konstruktywne uwagi i reszta jest super :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Proto, wiem wiem ze na skrzydlach nie ma wielu detali ale komputer juz ledwo dyszy ( strasznie mi mieli ) i jakos nie mialem juz zapalu robic dokladniej. Sproboje troche poprawic te skrzydla. Co do kabiny to mialem z nia spore klopoty.. ehh i narazie nie bede jej ruszal.

 

Pozdrawiam

P.S - elementy na dzialkach jak i grubosc skrzydel sa zgodne co do blueprintow ( przynajmniej tak tam bylo narysowane )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj .. nie wiem czy wiesz .. ale serio nie trzeba aż tyle meshsmootha walić .. czy ogólnie siatki tak zagęszczać .. jak zrobisz texturę dobrą to ona Ci wszystko ładnie wyprowadzi.

 

Życzę miłej i owocnej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wlasnie chodzilo o to zeby byl troche brudny ( zreszta jak caly X wing ). Jak myslicie - moze taki czubek zostac czy cos w nim zmienic?

 

Wlasnie zabieram sie za textury silnikow ( kadlub zostawiam na koniec )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstury powinny dodawać jakieś detale, a u ciebie tak nie jest... Spróboj dorysować jakieś łączenia blach czy coś w tym stylu. Na czubku to nie jest konieczne, ale na silnikach chyba tak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po raz kolejny ktos pcha swoje screeny na jakis serv ... i w rezultacie dupa ... nic nie widze :)

 

mam nadzieje ze praca idzie ladnie ... i tak nic nie powiem o ewentualnych brakach bo nic nie widze :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, wlasnie bawie sie vray\'em ( takie probne renderki x-winga ). Nie wiece gdzie mozna znalezc jakies tutoriale albo v-tutoriale do niego? Pamietam ze kiedys bylo ich sporo na evermotion.org ale teraz nie moge ich tam odszukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności