Skocz do zawartości

"Tangled"- pierwszy trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie mam nic do zarzucenia grafice jak zwykle, ale ten trailer mnie zmęczył. Ogólnie brakuje mi oldschoolowych produkcji. Wszystko na jedno kopyto. Oczywiście mogę się mylić, ale wygląda jak następna bajka z generatora scenariuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi produkcji 2D. Wszystkie te hity w 3 wymiarach zaczynaja sie zlewac w jedno - tygodniowo ogladam po kilka zapowiedzie blizniaczo niby-fajnie wygladajacych produkcji z ktorych kazda zapewni 1001 takich samych gagow w wykonaniu nieco inaczej wygladajacych postaci. Teraz dodatkowo do obejrzenia KONIECZNIE w okularach. Zaczelo mi sie przejadac chyba - ciastka sa fajne ale jak sie je za duzo na raz to zaczyna mdlic...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film jest kropla w krople jak "Droga do Eldorado" pelny metraz 2D Disneya z 2000 swoja droga bardzo fajny film fajny swiat estetyka i lokacje.W "Drodze" byla taka sama maniera animacji podobne gagi swietne przelozenie 2d na 3d.Praktyczne ten sam Kon;)(ale taki typ osobowsci i wygladu konia sie przewija przez te filmy od zawsze;)) i zupelnie iedentyczny pod wzgledem osobowosci i wygladu jeden z dwoch glownych bohaterow:).Kameleon to tez kolejne wcielenie "Swierszcza" z Pinokia;)

Film "Tangled" po trailerze zapowiada sie bardzo fajnie nie jestem na pewno tak niezdecydowany targetowo/wiekowo jak film np."Megamind"

Mysle ze moze byc fajnie widac ze i tak forsuja estetyke 2D na wszystko w tym ich sila:)

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga do eldorado była dreamworksu.

Przyjaciel-zwierze to standard, mam nadzieję że tu nie przesadzą z jego rolą, bo za dużo już tego było.

Całość mi się bardzo podoba, tylko przypomina Shreka 1. Ale to dlatego, że Shrek był i jest pastiszem/satyrą baśni i bajek, więc wykorzystywał motywy również z Roszponki (inna sprawa, że nie znam tej baśni w ogóle, i nawet nie wiem ile Disney jej przeniesie do filmu).

 

A jak komuś mało 2d, to może europejczycy mogą coś zaoferować:

L’illusionniste

http://www.fubiz.net/2010/06/11/lillusionniste/#more-86514

Dla mnie genialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko moj blad;)W takim razie formalnie bardzo podobny.Mix shreka i drogi do eldorado w wydaniu disneya;)

Dobry przyklad Sylvian'a Chomet'a to jest gosc piekne filmy robi.Wspolpraca z Nicoalsem De Crecy to tez swietny krok.NIc dziwnego francuzi i kanadyjczycy maja to cos;).

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jest baśnią skrzywioną współczesnym światem, dlatego wydaje się podobna. Głowna postać podobna do tego z eldorado bo ma urodę latynoską, ja mam takie skrzywienie że dla mnie wszyscy Chińczycy są identyczni co nie znaczy że są. Zwierzęta w Disneyu jako towarzysze to klasyka i raczej od tego nie odejdą ;) Gagi typu skórka od banana są prawie zawsze baaardzo do siebie podobne, ale nadal je lubię :D bardziej niż aluzje do znanych osób których nie znam...

 

@ Luki Luki

Dzięki za linka może kreska nie do końca w moim guście, ale się zainteresuje, choć boje się że film może być nudny...

 

Ja tak oglądam ten trailer i coś mi nie gra, kiedy kolo robi psią wzrok moim zdaniem się pomylili, koleś przymrożą oczy a powinien je szeroko otworzyć. Wygląda bardziej na zmieszanego niż błagalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też trailer przypadł do gustu. Fajne scenerie, ładnie to wszystko wygląda. Bardzo spodobało mi się jak zbudowano postacie...od razu je polubiłem: przeurocza, długowłosa "blondi", oraz koleś odgrywający poczciwego zioma, choć cwaniaka. Fajna mieszanka.

Jeśli chodzi o zwierzęta i w ogóle postacie, to z tego co wiem, jest chyba 6 schematów budowania bohaterów filmów animowanych. Postać z każdego filmu mozna dopasować do jednego z tych sześciu szablonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Secret of Kells polecam, mi się w każdym razie podobał.

Na Iluzjonistę poluję. Polecam jeszcze Ponyo :)

Jak już pisałem wyżej, disney technicznie spoko, pośmiać się można, ale to ciągle ta sama kiełbasa. Ostatnia bajka 3d która zrobiła na mnie wrażenie to był Dragon Hunters (nie disneya). No UP był jeszcze spoko. Może ja tak narzekam dlatego że mi ogólnie Shrek nie przypadł do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney przoduje, jak widac, w tworzeniu stylizowanych postaci ludzkich tak by byly piekne i plastyczne w kazdym calu. Kazdy fragment wyraza idealnie trafne emocje, jest atrakcyjny wizualnie i po prostu..

Prowadzenie akcji w kadrze, eh, oni maja swoj mega system.

Mysle, ze wrazenie podobienstwa do innych filmow bierze sie z tego, ze disney odkryl wzor feelingu najlepiej dzialajacy na widza, ktorego sami sobie wymarzyli i tym wzorem ida. Kilka innych studiow takze to zrozumialo i dlatego znaczne podobienstwo w trailerach jak i samych filmach, juz od wielu lat.

Ale odbieganie od tego wzoru jest jak niepodlewanie kwiatow przez tydzien tylko dlatego by zaczely wygladac inaczej;)

There is no way..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności