Skocz do zawartości

KrężeL


KrężeL

Rekomendowane odpowiedzi

Witka

Jak wiekszosc ludu w tym dziale wrzucam swoje wypociny czekajac na krytyke i komenty.nie bede was spamowal jakas wielka iloscia na samym poczatku:) wiec wrzuce teraz kilka a potem bede dospamowywal nastepnymi:)

pozdro i czekam na feedback!

 

stolowka.jpgPS:kurde wie ktos jak to zmiejszyc;/

cyborg2.jpg

miasto+copy2.jpg

 

26.jpg

cyborg2.jpg

stolowka.jpglvl6_1.JPG

cyborg2.jpg

Edytowane przez KrężeL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajna atmosfera, wykonanie tez, chociaż nieco bardziej wpadły mi w oko envira, aniżeli postacie. Niektóre, to tak jakby połączenie Fallouta z Penumbrą (jeśli nie grałeś, to na pewno się spodoba), po prostu genialne, moje ulubione klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu akurat wiekszosc dla AF.oprocz tej stolowki i tego zakrwawionego pokoju:)

 

by nie bylo ze wszystko komercyjne to wipka wrzuce robionego pod wplywem Warhammera:)(ksiazkowego jak i online:)

slayerowi dam jakis celtycki sztylecik zamiat tego co teraz ma w lapie.

WAAAGHH!! :)

Edytowane przez KrężeL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre - choc swiato (moze bardziej chodzi o kolor) nie jest najepesze; zbyt monochromatyczne - noc jest oko. definicja faktury jest gdzieniegdzie niekonsekwentna, no i te miniaturki sa duzo slabsze niz te ktore wrzuciles na glowna - poszedles do przodu od tego czasu?no i tak btw: ile zajmuje ci zrobienie takiego rys ( jednego z trzech na głownej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, są tacy co i 30 lat rysują i malują, a efektów nie widac...

 

Może rysują jeden rysunek rocznie ? :D

 

Obrazki fajne bardzo, szczególnie przestrzeń mi się podoba. Trochę gorzej z kolorami tak jak pisał dekiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo dzieki za komenty:)

 

EthicallyChallenged - No w sumie nie wiem co ci napisac:) rysowac trzeba duzo i najwazniejsze to sluchac rad i pomyslow innych ludzi.Mądrzejszych od siebie ale i takich co o rysowaniu nie maja pojecia ale maja swierze oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enviro tworzysz przecudne, jeszcze jak popracujesz nad postaciami to bedziesz wymiatal na calego ;] komiks jest super (moje klimaty), i to tyle..

dlugo juz malujesz na tablecie, jestes samoukiem czy moze chodzisz/chodziles do jakiejs szkoly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo yo dzieki za komenty

pełna zgoda z tym co mowicie.postacie sprawiaja mi wiecej bolu:)

do szkoly nie chodze.tj kiedys chodzilem na jakies kijowe studium i w sumie jedyny plus to taki ze musialem sie photoszopa uczyc.pewnie gdyby nie to to bym dalej na kartkach od zeszytu rysowal.a na tablecie smigam tak gdzies od 2005 - 06

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodzik, ale prawdę mówiąc mi bardziej podchodzi ta mroźna wersja z kozołakiem;]

wiadomo zimowa zawierucha, ale mimo wszystko oko odczytuje to jako bałagan, no i troszkę za dużo rozbielania jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedyk- masz racje troche sie zamotalem z tym sniegiem i tez nie jestem zadowolony;/zostawie to sobie niech sobie polezy i popachnie a jak odpoczne to mozliwe ze wroce do tego:)

 

 

tr3buh - tnx:) tera bede tak robil ,postaram sie odzwyczaic od niekontrolowanego plaszczenia warstw w phootoshopie i bede staral sie wrzucac gdzies progresy:)pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności