Skocz do zawartości

scena 3D:okretowy zbiornik paliwa


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcialbym sie pochwalic ostatnim rederem jaki wykonalem w mojej pracy. Jest to jeden z zbiornikow paliwa platforym tej samej klasy o ktorej ostatnio jest dosc glosno: ]

http://www.lawco.com/wp-content/uploads/2010/04/Oil-Rig-Explosion-in-Gulf-of-Mexico-10.jpg

Model CAD, ktory otrzymalem przystosowany do LP w sumie zszedlem do 24k poly+3textury.

W sumie nic specjalnego, ale podoba mi sie sama struktura

pozdr

 

no3fueltanka.jpg

Edytowane przez KoMic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

dostalem oczoplasu:)

jak bys nie napisal co to jest to bym nie wiedzial na co patrze :)

modelik fajny, stal tylko jakas taka cieniutka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tex jak najbardziej jest powtarzalna,choc moglem poswiecic troche czasu na przemieszczanie niektorych objektow aby nie nakladaly sie te same uv. model ten jest wykozystywany w silniku graficznym, wiec skape oswietlenie z lataki zamaskuje niedociagniecia. Sam obrazek jest produktem ubocznym jaki pozwolilem sobie zrobic: ]

pozdr i dzieki za komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, to nie jest abstrakcja, ani nawet moja fantazja. zwykla inz robota. uproszczony model z 3 texturami na krzyz. hehe mi sie takie rzeczy podobaja. za to nigdy nie przelamie sie aby zrobic szklaneczki i kubeczki w kucheneczce czy innej lazieneczce, bleeehhhh. Stal, zywa stal, tony stali, mniam mniam: ], a okretowe struktory kadlubowe sa juz wogole wyczesane w kosmos hehehe. Ta harmonia webframow, stiffenerow, bracketow, ehhhh,,,, az sie rozmarzylem: ]

taki juz moj fetysz. pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic, współczuję, że nie masz jak zabrać tego fetyszu do łóżka...

 

A swoją drogą zawsze podejrzewałem, że kontenerowce na ropę mają wewnątrz przegrody utrudniające swobodne pływy ropy, która wszak zapala się przy odpowiednim ciśnieniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności