Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Don't Stepp on Grass !!!


mrys

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś pamięta jak kilka lat temu prezentowałem ten model w WIPie? Swoje odleżał, ale tak mnie męczył, że w końcu dorobił sie obrazka. Taki poranek na lotnisku - słonko, wiaterek, zapach benzyny, smarów i innych, męskich feromonów.

 

Dont_step_on_grass_small.jpg

Edytowane przez mrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Muszę przyznać że materiał z tymi nierównościami bardzo ciekawie wyszedł. Gdzieś w TV to widziałem ale nie pamiętam więc lepiej pisz co to za urządzenie.

Męskich feromonów??? Co ony się nie myją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że materiał z tymi nierównościami bardzo ciekawie wyszedł. Gdzieś w TV to widziałem ale nie pamiętam więc lepiej pisz co to za urządzenie.

Męskich feromonów??? Co ony się nie myją?

 

Mechaniki? NIGDY!

 

A co do urządzenia, to faktycznie powinienem napisać: to polski mysliwiec PZL P.1 z przełomu lat 20/30. Protoplasta słynnego PZL 11.c...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie kapitalna praca Marku. Jak zobaczyłem to pierwsze co mi przyszło na myśl, że niemal dorównałeś Garethowi Hectorowi. Model to jedno, nie ma co dyskutować nad jakością bo ta jest najwyższa, ale do tego świetne, ciasne ujęcie podkreślające pęd i dynamizm, piękne i intrygujące światło (napisz jak ustawiałeś), do tego fajne postpro (jak zrobiłeś śmigło?). Jednym słowo - MISTRZ! Ode mnie 5***** i jak najbardziej głos na frontpage!

P.S. Marku naprawdę stąd tylko mały krok do Hectora! Super!

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, tylko podłoże wygląda strasznie płasko. Przyjrzałem się kilku zdjęciom podobnym tematycznie i na każdym widoczne były źdźbła, trawa była nieco wyższa.

 

Trawa, (zresztą renderowana w Blenderze :); reszta w Modo) Jest znacznie lepiej widoczna na oryginale w dużej rozdzielczości. Poza tym na pierwszym planie musiała byc rozmyta, bo samolot szybko sie przemieszcza. No a dalej... Może na to nie wygląda, ale przy tym ustawieniu kamery kadr obejmuje potężny kawał pola i siłą rzeczy trawka się zlewa w płaszczyzny w dalszych planach. Wydaje mi się, że uzyskałem rozsądny kompromis pomiędzy "trawiastością" a "motion blurowatoscią" podłoża. Ale oczywiscie to kwestia insywidualnego widzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności