Skocz do zawartości

Teczka 2D : Smasior


smasior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie rysuj krawędzi na oko - konstruuj je liniami perspektywicznymi przechodzącymi przez punkty zbiegu. Jak zrobisz dziesiątki/setki geometrycznych rysunków, powoli będziesz w stanie rysować na oko :) Kula nie do końca okrągła, proponuję na razie wpisywać ją do kwadratu - będzie Ci łatwiej ocenić okrągłość poprzez proporcje/odstępy między krawędziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to 8ball jest ^^ nie dość że mega pracki to jeszcze dobrą muzykę katujesz, no chyba że przypadkowo go wybrałeś. Ale i tak propsy :) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joel, dzięki za wyjaśnienie ;]

 

KhazadThard zacząłem się przykładać i może podszedłem do tego z odpowiedniej strony ;] a poza tym co innego jest poskładać wszystko z głowy bez podpierania się a co innego jest namazanie czegoś patrząc się na refke ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny misiek.. mam wrażenie że coś brał.. jakiś na szprycowany miodek... ten uśmiech i to klapnięte uszko... coś tu się dzieje :>

 

Trawka chyba trochę za jasna odnośnie do futerka "podejrzanego" ;) ale ja się nie znam... pisze co myślę. Niech się wypowie ktoś kto siedzi w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny misiek trawa kapitalnie malowana, tylko się przyczepie, że futro na szyi misia wygląda jakby było doklejone, jakby założył jakąś apaszkę, zwłaszcza przez połączenie z ramionami, ale to detal, może po prostu się doszukiwałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności