Skocz do zawartości

Pojazd 3d : Challenger 1971


halset

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie mam już dość tego modelu więc wrzucam do Finished. Bardzo możliwe że jeszcze kiedyś do niego wrócę i spróbuję powalczyć z jakąś animacją, póki co jednak pracę uważam za zakończoną ;)

Soft - max, vray, trochę ps.

 

final03m.png

Edytowane przez halset
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ładna fura , , materiały też OK . Trochę może za bardzo się wyróżnia w stosunku do tła . może jakieś auto tony w ps i troche gorsza jakość tła , rozmycie w stosunku do modelu , ale tak to super . Gratuluję . Ile godzin kosztowało to kolegę pracy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, poprawiłem zgodnie z sugestiami co się dało poprawić i trochę jeszcze w szopie pomęczyłem. Rezultat wrzucam do 1 posta.

Ciężko powiedzieć ile godzin mi to zajęło, sam model dłubałem dość długo, może ze 3 miesiące, ale to w wolnych chwilach, wieczorami itd, tak że nie non stop ;)

Dlaczego fioletowy? A dlaczego nie? :D Pierwotnie miał być zielony, ale jakoś w trakcie kolor się zmienił, zresztą Challenger oryginalnie też wychodził w fiolecie ;)

Nie chciałem robić studia bo z tym jakoś sobie radzę, za to nie potrafiłem złożyć renderu ze zdjęciem, więc pora się nauczyć. Jak mówiłem - na pewno do modelu jeszcze wrócę więc możliwe że jakieś studio albo scenka się pojawi. Kiedyśtam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano fajniejsze (druga wersja mocna :)), ale robiłem już czerwone i pomarańczowe auto więc powiedzmy że chciałem coś innego tym razem ;) Co masz na myśli pisząc że jakoś musiał tam wjechać?

 

Wrzucam jeszcze claye jakby ktoś chciał zerknąć:

07f.th.jpg

01ff.th.jpg

02fw.th.jpg

03f.th.jpg

04f.th.jpg

06f.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huk w opone, ale mogłeś pokazać cały przód. Jak dla mnie Pro, ale coś się rozmycie nie zgadza ? Nie znam się, ale mam wrażenie, ze coś jest nie tak. Chodzi właśnie o opone, ale nie o materiał czy coś podobnego, ale o rozmycie ? Ale ogólnie dla mnie super. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności