Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Aston Martin AMV8 Vantage


Quadysz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

coz jestem w trakcie zmiany servera ale chyba nic sie w tym temacie nic nie zmieni w dniu dzisiejszym, zwykle refresh pomaga

jestem tym pissed off ale do jutra musze przebolec...

 

greets

 

BTW nie wiem dlaczego ci sie ten lakier wydaje matowy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutki doslownie update, jednak lakier pokazuje niedokladnosci w karosierii :)

 

pierwszy: poprawiona zbyt ostra krawedz przed lusterkiem

Aston004.jpg

 

drugi: to samo z innego widoku

Aston005.jpg

 

trzeci: poprawka miedzy drzwiami i nadkolem i znaleziony bug przy wlocie powietrza chlodnicy :)

Aston006.jpg

 

greets

 

wiem ze to niewiele ale nie moglem sie powtrzymac, qrcze piekne jest to auto ( i nie mowie tu o modelu :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Sikhamem (omg), render bez mapy HDRI jest o wiele lepszy, poza tym jak już renderujesz z HDRI to ustaw odbicia na Fresnel :)

 

pozdrawiam

 

P.S. mam wrażenie, że do felg użyłeś materiału, o którym wcześniej wspominałem, ale w tym wypadku chyba lepszy byłby chrom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak, srubki a wlasciwie srubeczki faktycznie za male, good point :)

co do renderu z HDRI -jak napisalem byl tylko dla tetsow, chcialem zobaczyc jak beda wygladaly materialy swiatel, klosza w ogole nie widac, poto byla ta HDRI, a nie bede zmienial za kazdym razem ustawien lakieru bo najnormalniej w swiecie mi sie nie chce :)

felgi faktycznie maja w kanale diffuse fallof :) ale docelowo bede jeszcze nad nimi siedzial jeszcze nie skonczylem modelowac wiec materialy traktuje jako taki wstep...

co do chromu, no nie wiem, zobacze...

tutaj render swiatel z innego ujecia, modelling prawdopodobnie zostanie a materialy jeszcze jakies takie...

aa no i brakuje jeszcze kierunkowskazu...

 

aston009.jpg

 

greets i thx za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele, czemu zawsze jak juz masz cos zrobione znajdziesz jakies zdjecie na necie gdzie dopiero widac jak zj..les qrde, swiatla jednak tak nie zostana wrrrr, a felgi to wogole sa tylko podobne :) shit

 

no coz zrobic, do roboty

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greetings earth creatures

dla przypomnienia (ze jeszcze zyje :) ) wrzucam zajawki z dalszej pracy

wzialem sieza niego i postanowilem skonczyc !!

zobaczymy jak pojdzie :) ale przod skonczylem:

 

aston051211afot1lp.th.jpg

 

a teraz biore sie za pupcie;

 

C&C mile widziane

 

greets

 

ps. ech ile ten model juz ma czasu... moze tym razem trafi do galerii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greets

wlasnie mialem wrzucac siatki,

dorzucam jeszcze znak na masce (z tylu wystepuje taki sam a na felgach dojdzie jeszcze podobny)

ostatnio, samochod wrocil od blacharza (po latach prawie :) ), dostal kilka poprawek, zmienione zaciski hamulcow (choc i tak pewnie ich nie bedzie widac :) )

a teraz pracuje nad tylem, tzn swiatla i wszystkie detale a potem wejde do srodka...

 

ps. ten render nie mial ukryc bledow...on mial fajnie wygladac / mi sie podoba :) wiec glowny cel osiagnalem :) /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tamtego obrazka blad razacy jest jeden- wynikal z poprawek blacharskich :) szyba zachodzi na slupek, reszta to drobne bledy i w sumie oczekuje bardziej konstruktywnej krytyki a nie bawienie sie w zgaduj zgadule mrkrzysiek /no offence/ takze please zaznacz jak mozesz. Co do lakieru.. zobaczymy, na razie mi sie podoba :) pewnie z czasem zmienie zdanie ale narazie wg mnie jest ok choc nie pogardze zadna cenna uwaga...

 

 

ps. Przepraszam za post po poscie ale tylko 5 plikow mozna zalaczyc na raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze pojęcze troszke i poproszę screeny ale bez siatki i z meshsmoothem :D

 

ajt nie widziałem obrazków w drugim poście, sory :(

 

pomijając parę typowo polymodelingowych bugów których ciężko się pozbyć, jak np. róg koło rury wydechowej lub róg światła, bardzo dobry model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czesc czesc chlopaki :)

aż łezka w oku się zakreciła :)

 

niestety z powodu F.E.A.R. prace sie nie posunely :) wrzucam stary render jeszcze, taki jak chciales loozack :) bedzie finalnie ich ze 3 cztery, takze nie bedzie miejsca ukrytego renderem :) ale to narazie tylko plany :)

agmakonts - siatke felgi wrzuce niebawem

 

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra wrzuce, pojezdzcie sobie

ale mi sie ono nie podoba, poza tym to jest swiatlo modelu ktory wszedl do seryjnej produkcji a ja zaczalem concepta ktory mial swiatlo inne... ale mozliwe ze takie juz zostanie

 

greets

 

ps. chalek - spotkanie w kuchni za 1min. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności