Skocz do zawartości

Finishe 2d: Bajka


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Historyjka w Twoim charakterystycznym stylu (kolor+postacie). Podobało mi się futro kota w pierwszym kadrze, później widzę, że się trochę zmieniało. Również niektóre perspektywistyczne wykrzewienia super np ta z karocą. Jako całość bardzo spoko. Masz swój jakiś ulubiony brush?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio: olejny pędzel i tłusta pastel

Bedyk:do druku podobno poszło jestem ciekawy całości z tekstem, ciekawe jak chłopaki to zmontują

ICE: nie no stary to jest materiał dla pięciolatków, trochę się upoiłem żeby było laijtowo(a czy jest?)

dzięki i pozdro

 

troszkę małe obrazki dałem ale tu...:

68609952.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICE: nie no stary to jest materiał dla pięciolatków, trochę się upoiłem żeby było laijtowo(a czy jest?)

 

To ja jestem umysłowo pięciolatkiem, bo mi się podoba :)

 

Co do stylu i rozważań "twoje / nie twoje". Wszystko co robimy jest na swój sposób nasze, chociaż może akurat być tak że ta cząstka osobowości którą pokazujemy niekoniecznie podoba się całej jaźni... Hmm, schizofrenicznie to zabrzmiało, ale myślę że tak to jest. Nie da się całkowicie uciec od samego siebie, chociaż czasem sam siebie możesz zaskoczyć.

 

Wracając - fajne, myślę że dość lekkostrawne, może odnajdziesz w tym klucz do szerszej widowni, że tak się wyrażę. To jest całkiem dobre, a nie hermetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem twojej twórczości, mimo iż nigdy nie potrafiłem się i zapewne już nie bedę potrafił przekonać się do kolorów jakich używasz. Jestem w stanie zrozumieć że są to twoje poszukiwania osobiste i bardzo to szanuje. Jeśli jednak chodzi o komercyjne ilustracje dla dzieci wydaję mi się że ta kolorystyka będzie nie do zaakceptowania dla młodego, niewysublimowanego umysłu.

 

Jeżeli zaś chodzi o formę np jesteś dla mnie jednym z najbardziej oryginalnych artystów malujących współcześnie ( a co!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że jak miałem 5lat to takich ilustracji nie było:D świetne są

 

w sumie nie wiem czy by mi podpasowały w wieku 5 lat, teraz na wiele rzeczy inaczej patrzymy więcej widzieliśmy, niektóre jak dla dziecka wydają sie trochę przytłaczające no same twarze czasem jakoś takie straszne się wydają lekko XD

 

mniejsza z tym podobają mi się bardzo fajnie by było kiedyś obadać w naturze tzn wydrukowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności