Skocz do zawartości

Nowy, dłuższy trailer Paths of Hate w HD


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie pisałem tego w poprzednim wątku, ale faktycznie. Świetny styl, dawno czegoś takiego nie widziałem. Jak pozostali - z niecierpliwością czekam na pełny film.

 

ps. Damian, lepiej sprawdzaj tego 26 listopada czy nikt "screenera" nie nagrywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja jaką dostałem przed chwilą:

 

Premiera nowego filmu Damiana Nenowa, "Paths of Hate", uswietni wszystkie pokazy Nocy Reklamozercow! Nową produkcję Platige Image będzie można zobaczyć poza Warszawą w Poznaniu, Bydgoszczy, Łodzi, Rybniku, Krakowie, Gdyni, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Zabrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie zastanawia, ze czasem jakies kozackie shorty jak ostatni Anzovin studio spotykaja sie z zerowym odzewem, a tutaj cos co wyglada jak podmalowany animatik zbiera tyle pochwal:)

Bynajmniej nie twierdze, ze jest to slabo zrobione, wyglada fajnie, ale jednak blizej do takiego rozruszanego na sile komiksu niz pelnowartosciowej animacji. Podobnie muzyka, mechaniczna(ale fakt, pasuje do poziomu ludzkiego myslenia w takich momentach). Damian jest po filmowce wiec nie watpie, ze w calosci ten film moze miec "to cos" i pewnie tak wlasnie bedzie:) Ale raczej mowie tutaj o relacjach do innych, ostatnio podawanych newsow niz autonomicznym odbiorze.

Anyway jest spoko, ale serio wyglada jak preprodukcja do rosyjskiego filmu z duzym budzetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem 50pln za pozytywny komentarz, ale musiałem polubić damiana na facebooku jeszcze. Moze chodzi o świeże rzeczy i ciekawe autorskie podejście. W przytoczonym przykładzie wszystko było obliczone na zwyczajną realizację jakich tysiące, a rig twarzy przypominał pierwszego starcrafta. Tu widzę indywidualne podejscie i rozwiązania jakich trzeba poszukiwać by wzbogacić i w pełni wykorzystać taką konwencję. Gdyby to było więcej niz 50pln mogłbym się rozpisać bardziej, bo w sumie jest o czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności