Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Renault Megane RS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem pokazać moje najnowsze dzieło (taki trochę speed, parcie na model było straszne):)

Model + texturki: 18h

Soft: 3DS, V-ray, PS

 

Zapraszam do komentowania:)

 

megane_rs_01_mini.jpg megane_rs_02_mini.jpg

 

Nad Polonezem do mini-bitwy oczywiście też pracuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne studio i model też:)tylko gdzieniegdzie krzywo....gdy by to był koncept nie czepiał bym się,bo w koncepcie ważny jest pomysł.w Twoim przypadku jest to model produkcyjny i ważne jest aby był czysty od krzywizn:)hehe ale ogólnie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też czas jaki poświęciłeś przyprawił o nastawianie szczęki. Bardzo podoba mi się postprodukcja i sterylność a zarazem jej brak miejscami - mam tu głównie na myśli świetny, delikatny szumik na karoserii na przykład.

 

Zazdroszczę umiejętności.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę czas 18h - to praca zrobiona w tym czasie w mojej ocenie jest bardzo dobra - respekt za konsekwencje i szybkość tworzenia przyzwoitych rzeczy w 3d. Zwłaszcza że kolega jest zaangażowany w prace nad projektem poldka do mini bitwy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że zrobiłeś to w 18h. Jedyne co mi troszeczkę nie pasuję, to poświata z przednich świateł "wchodząca" na samochód. Moja ocena to 9,99/10 ;)

Pabllos Mógłbyś napisać, gdzie według Ciebie jest krzywo? Czasem mam wrażenie, że jak ktoś wstawi samochód na forum i jaki on by nie był, to zawsze znajdzie się osoba, która napisze "gdzieniegdzie jest krzywo" Tylko dlaczego nigdy nikt nie napisze gdzie konkretnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności