Skocz do zawartości

Mellon 2D -2011


Mellon

Rekomendowane odpowiedzi

Mi białe tło nie przeszkadza, często można zauważyć 100% white przy konceptach ale ta czerń to fakt dziurawi prackę. Może jeszcze dłonie ciut za małe i lekko nieczytelny skrót jego lewego ramienia - ale z tym to sam nie wiem jak bym sobie poradził. Ogólnie nawet fajnie to wyszło ale jak na 100% koncept trochę za mało czytelne szczegóły. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobry ten ostatni ziomek -mam tylko wrażenie,że jest albo hobbitem albo coś dziwnie mu się ułożyła kurtka/kubrak lub może całe ramie jest za małe -bo wydaje mi się jakby miał mega wielką głowę i małe ciało.

 

Dokładnie, to samo zauważyłem. Sam render jest naprawdę zgrabny. Warto porpawić te ramiona chociażby liquify'iem na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh bardzo fajny-nie wiem czego sięprzyczepić-;) no może troche ten sztylet jakiś niedbały...na siłę się czepiam-masz takie specyficznie "ziarniste" kolory, czy może jakiś noise nałożony? zastanawiam się czy na tygrysie nie powinno być więcej kontrastów Światła/cienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol ja hyba po prostu gustuje w toksycznych :D .

Dzieki Telthona -patrze sobie na twoje panie i widze ze duzo mi jeszcze brakuje.

No i jest jeszcze cos bardzo dla mnie nieuchwytnego to cos co przyciaga do pracy , to czego

u mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnełam sobie Twoją teczke ^^ od początku do końca i naprawdę zrobiłes wielkie postępy.Najbardziej zapadła mi w pamięć milla jovovich i portret Twojej połówki.Wielki podziw mnie oganąl. :D Szacuneczek jak to mówili warszawiacy ;p

Toksyczna babka świetna ,pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły render, ale proporcję leżą, brak szyi, za małe dłonie, jego lewe przedramię wydaje się bardzo krótkie (źle narysowany skrót persp.), cała anatomia gościa leży, zbroja na jego prawym przedramieniu jest bardzo ciasna, jakby rozmiar za małe założył, myślę że jak poprawisz te rzeczy w swoich malunkach to będziesz kozaczył :)

pzdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności