Skocz do zawartości

X-Men: First Class - trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja się jaram. Muza w trailerze super. Bałem się, odkąd poszła oficjalna nota na temat fabuły, że będzie to film o nastolatkach dla nastolatków. W końcu "First Class". Po trailerze wygląda jednak bardzo ok. Klimat jest. Ciekawe, czy będą jeszcze kontynuować poprzednią serię X-men, czy to będzie prolog do nowej serii. Chyba, że to jednorazowy wypad, a potem skupia się tylko na pojedynczych postaciach (Wolverin 2, Magneto)...

Póki co czekam na lipiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu to samo, pseudokrytycy filmowi, gosh....

film jak film, tzw film akcji z bajerami, ktore w naszych kinach goszcza od parunastu dobrych lat, nic mnie nie dziwi ze co roku jest ich wysyp, to normalne, to czysta rozrywka, tylko nie rozumiem tych wszystkich wywodow za kazdym co nowy film wychodzi....

 

ja powiem tyle ze zapowiada sie jedna z ciekawszych czesci x-men'ow

 

ps wie ktos ktora firma robi efekty do tego filmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko, ja troche iroznizuje, sam przyznam ze byly sredniawe co do scenariusza, ale efekty i to ze sa to X-MEN samo w sobie dawalo radoche, chodz nie powiem ze wolverine geneza, mnie zmiazdzyl nawet pod wzgledem scenariusza jak i historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

dokladnie tak jak mirach napisal. Pierwsze sekundy trailera i o watchmenach pomyslalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zekranizuje weapon x w konretnym stylu - bo wtedy nie byl by to film dla dzieciaków z ameryki - a niestety one są glownym odbiorcą. I już staraja sie 'scenarzysci' dodac kilka groszy od siebie - xavier jak zaczynal x-men juz byl lysy i juz jezdzil na wozku a magnetu juz byl w swoim super fioletowym outficie. Plusy - x-men, minusy - pewnie wszystko oprocz efektow hehe. Ale i tak czekam bo to x-men.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiegowe zdanie, ze "Amerykanie sa glupi i grubi" zawiera w sobie podobny pierwiastek prawdy jak powiedzenie, ze "Polacy to pijacy i zlodzieje". Zarowno w Polsce jak i w Ameryce sa dzieciaki tepe i sa dzieciaki wybitne. Tych tepych statystycznie jest wiecej w obydwu krajach...

 

Weapon X faktycznie jest kozacki. Niestety ogolnie ludzie uparli sie, ze kazdy kolejny przeciwnik, kazdy kolejny problem, kazdy kolejny film musi byc grozniejszy, wiekszy i miec wiecej efektow specjalnych. W serii komiksowej doszlo juz do takich absurdow ze chyba nikt tego chlamu nie czyta... Kiedys zainteresowalem sie okladka Xmenow na ktorej wszyscy przypominali zombie. I co sie okazalo? Ze jest nawet seria o X-menach zombie. Juz samo to jest glupie, ale najgorsze mialo dopiero nadejsc. Zaintrygowany okladka, na ktorej x-meni zombie lewitowali w kosmosie na tle gwiazd, przeczytalem streszczenie. Nim padlem bez zycia na ziemie porazony glupota z sila tazera, dowiedzialem sie, ze oto "x-meni zombie zjedli juz wszystko we wszechswiecie...".

Na tle tego seria filmowa wydaje sie byc misterna siecia intelektualnych wyzwan.

 

"Origins:Wolverine" o ile nie bylo spektakularna porazka nie bylo tez tym czego ludzie - w tym amerykanskie nastolatki ;) - oczekiwali. Dlatego pewnie powstaje "The Wolverine" a Hugh podobno pakuje do niego jak szalony. Jeden durnowaty film o Wlverinie juz powstal - szczerze watpie zeby ktos porwal sie na zrobienie drugiego, rownie plytkiego. Zawsze moga mnie niemile zaskoczyc ale poki co mam nadzieje ze "The Wolverine" pokaze cos wiecej niz tylko super moce super mutantow i bedzie mial konkretny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności