Skocz do zawartości

Kolejny rzut okiem na projekt XBR (zmiany w viewportach)


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Shane Griffith z Autodesk zamieściła na swoim blogu kilka filmów przedstawiających postępy prac nad projektem XBR. Jednym z jego założeń jest przebudowa i ulepszenie systemu viewportów w 3ds max. Być może te funkcje zobaczymy już w wersji "2012".

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1632

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Heh coś na kształt sketchupa - faktycznie zbędny bajer, efekt uboczny dodania tego do QS zapewne. Jak będzie ten nowy viewport chodzić jak należy to niech sobie nawet i opcja przeglądarki internetowej będzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten viewport z F1 całkiem, całkiem... ciekawe czy trzeba miec do tego jakas mocna karte graficzna czy na srednich tez tak chodzi jak na tym filmiku... te inne stylizatory to mogli sobie darowac. Tylko go zasmiecaja moim zdaniem. Ale opcja przeglądarki internetowej jest całkiem niezłym pomysłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wow filtry z photoshopa w viewporci. To fukcja na ktora czekalem od bardzo dawna... na pewno przyspieszy moja prace i sprawie ze max bedzie mniej zamulal :/. Nie wiem kto tam odpowiada za rozwoj tego XBR ale chyba te wszystkie sondy Autodesku nt. co chcieli by zmienic userzy to chyba tylko tak dla propagandy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności