Skocz do zawartości

Premiera Sucker Punch


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera najnowszego filmu Zacka Snydera, twórcy m.in. 300, oraz Watchmen, od dzisiaj w polskich kinach. Tymczasem twórcy zapewnili nam dodatkową rozrywkę wypuszczając do sieci cztery krótkie filmy animowane rozszerzające historię wyimaginowanych światów Sucker Punch.

 

2011-03-25-000232_news.jpg

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1696

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

300 czy Watchmen też wiało kiczem, ale wiadomo nie od dziś, że Snyder lubi komiksowe klimaty w swoich filmach. Przy zapowiedziach avatara nie przypominam sobie takich opisów tutaj na forum, że "obawiamy się o fabułę". Tam dopiero był hollywoodzki kicz. Tutaj mimo takiej stylistyki zabieg wydaje się celowy - co już kiczem nie jest. Podobnie jak filmy Rodrigueza czy Tarantino. Animacje świetnie - ta muzyka szczególnie w pierwszym i ostatnim jest rewelacyjna. Już nie mogę się doczekać filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film gody oglądnięcia pod kontem FX. Jak wszystkie mega produkcje z Hollywoodu. A na fabule to i tak mi nie zależy, fabuły wymagam od książek, dobrych gier a nie od filmów.

Wole filmy typu "Szklana pułapka 4" albo "Red". Proste, czasami śmieszne i dużo akcji.

 

A co do mega legendy Tarantina, to jego filmy wydają mi się dziwne. Mieszanie fabuły z celowym kiczem jakoś do mnie nie trafia. Nawet nie skończyłem "Pulp Fiction" - jakieś takie nudne i wyświechtane. Chyba jestem dziwnym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w kinie na dwóch filmach.

Battle: Los Angeles i SP.

 

SP jak dla mnie :

 

- 3D - zajebiste szczególnie samuraj z GAU-8.

- Fabuła i scenariusz - to takie coś tam było O_O ?

 

Niech mi ktoś powie jedno...

Co u licha robią karabinki M4, UMP, M249, Egzoszkielet w ich rękach jak u ich wrogów bron pierwszowojenna xD ?

ONE CHEATUJĄ! xD Albo dowalenie tym w średniowiecze xD

 

Jako film dla zabicia nudy ok.

 

Jako film dla oglądania FX - 6/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zack Snyder robi niezle filmy pod wzgledem wizualnym, ale pisanie scenariuszy to niech lepiej sobie daruje...

Chyba swietnie by sie nadawal zeby zekranizowac "Gears of War",ale pod warunkiem zeby jakis lebski napisal dobry scenariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności