Skocz do zawartości

Sterowanie kamerą w Maya z Iphone'a


adek

Rekomendowane odpowiedzi

CameraMan dla Maya to interesujący program dla posiadaczy Iphone'a 4. Za pomocą tego programu i telefonu (wykorzystując jego żyroskop) możemy sterować kamerą w programie Maya. Zachęcam do obejrzenia wideo autora programu.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1702

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale chyba jeszcze nie ma tego na AppStore bo jak klikam na link to przechodzi na stronę Apple :/ na samym iTunes tez nie znajduje

 

xrs autor na tym flimki mowi, ze musi zrobic klilka tweakow i ma nadziej ze wkrotce ukaze sie na Appstrorze, wiec jeszcze go nie ma... a programik bardzo fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie to dla takiej zabawki nie trzeba by iphona..., jest trochę wynalazków w internecie opartych o wiimote + arduino (chociaż nie wiem po co arduino skoro dużo taniej wyjdzie kupić samą atmege, a wiimote można zastąpić od razu modułem akcelerometru ale mniejsza o to) tylko kwestia żeby ktoś jeszcze soft napisał który by dane wrzucał do maxa :) było by fajnie, ale jednego mi brak w tym rozwiązaniu przydał by się drugi akcelerometr do drugiej ręki żeby poruszać się jeszcze przód , tył , boki. wtedy to by było coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności