Skocz do zawartości

Scene 2D - karmienie Bonifacego ;]


rzuq

Rekomendowane odpowiedzi

;] Wiec postanowilem sobie zrobic krotki odpoczynek od Rzobina i zajac sie czyms z innej beczki. Pomysl wpadl do glowy moze 20 min temu. Poki co szybki szkic, zobacze co z tego wyniknie ale mysle ze sporo mowi Temat ;)

 

Nad forma sie jeszcze nie zastanawialem wiec na biezaco postaram sie konkretyzowac zarowno w tej kwestii jak i w samej tresci.

 

pozdrawiam

rzuq

 

ps. zamiast dloni bedzie kawalek tylka albo para przrosnietych piersi ;] jezeli macie jakies ciekawe pomysly walcie, na pewno przyda sie jakas pomoc.

 

 

 

kocur6.jpg

 

[Wyedytowany dnia 16-6-2004 > rzuq]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm - sytuacja zaczyna sie klarowac powoli... motyw sexMachine bede musial odlozyc na nastepny raz ( planowalem suwaczki, pejcze, dziwne rzucane przez kogos (cos ;] ) cienie ale calosc sama sie broni...

 

 

kocur18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R: ;D ;D ;D - no ok, beda \"przysmaki\" ... zrobimy troche swinskiego jaja ;]

 

Na weekend wracam do rodzinnego Wodzislawia wiec robie sobie przerwe od wszystkiego. W przyszlym tyg. juz ostatnie egzamy wiec pewnie wpadnie jakis update zarowno Boniego jak Rzobina.

 

// az sie boje na co ten kot moglby byc napalony ;]

 

pozdro

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupio sie przyznac ale nadal nie mam pomyslu na to co wisi nad nimi. (z drugiej strony nie musi nic wisiec a jedyne co bedzie widac to smuge ostrego swiatla, a tu juz jest kilka koncepcji)

 

Za namowa Filuha dorobilem Bonifacemu kumpla do koryta, na dobra sprawe bezimiennego narazie (na Filemona nie wyglada ;) )

 

Bycmoze po jutrzejeszym egzamie z sieci wpadne na jakis glupi pomysl ale narazie skupie sie na ogladaniu meczu Hiszpania-Portugalia. ;]

 

pozdrawiam

rzuq

 

 

 

kocur23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym tu widział takie kiełbaski zrobione z słabo przerobionych kawałków czy to ludzkich czy innych, taki np. baleronik ze swinskim kopytkiem czy inne takie, wszystko np. w siatce na zakupy (takiej ze sznurków). Zas siatke trzymała by wielka łapa jakiejs baby, której kiece i noge byłoby widac na ujęciu :]. Byłaby to przenośnia (czy jakos tak), która obrazowałaby sytuacje Polski w wejsciu do UE. Tylko musialbys dopisac jeszcze tekst \"Teraz Polska\" :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dobre - w tle rozkraczona pochylajaca sie gruba baba z wlochatymi jak pajak nogami wyjmujaca z siaty kawal baleronu dla rozjuszonej trzodki ;] tyle ze jaka baba hoduje kota - syna mocy ciemnosci - i ufoludka - pana minety ;] tlo to zwykla wiejska kuchnia ... chyba wpadlem na pomysl - kuchnia w ktorej zwierzaki robia swoje pod nieobecnosc tegiej baby ... widok z kuchni na przedpokoj (dosyc dlugi dystans - stara wlazi do domu a pierwsze zwierzaki juz spieprzaja z jej oczu kiedy to Bonifacy i Filo nieiwedzac co sie swieci slinia sie na widok dostarczanej z lodowy przez ich kumpla kielbachy ?;)> tak czy siak dzieki za pomysla Gacu666. Jeszcze kilka slow napisze do swojej strony i spadam spac bo pozno sie robi.

 

3m cie sie

rzuq

 

ps. Wojtass przecietny facet-Polak 50-latek ma cyce ;] i wystajacy na 10-15cm przed nie brzuch - swoja droga moglibysmy zawojowac tym stylem na europejskich salonach - to i pekaesy ?? hmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie egzamy pozdawane - jakos sie przyzwyczailem do wrzesnia ;)> - teraz pora zeby cos narysowac - tu ogolny koncept Bonifacego - sporo sie zmieni ale ogolny schemat bedzie zachowany - dopracowania wymaga z pewnoscia stara wchodzaca do domu z psem, kadr, perspektywa. Wtrace kilka mini historyjek... zobaczymy co z tego wyjdzie. Dojdzie kilka potworkow ktore widza juz babe i probuja spieprzac badz ostrzegac reszte...

 

http://rzuq.mine.nu/max3d/kocur41.jpg

 

pozdrawiam

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łochoo...ostra jazda w stylu sado masło :] juz to powoli widze w większych detalach:] Bedzie miodzio :].

 

Ja tam osobiscie mam pare pomyslow na takie rozne historyjki, ale na papierze nienarysuje, bo wiem, ze mi nie wyjdzie;) ale jakbym mial tablet, ech...

 

Rzuq, czekam na update\'y :] aha i gratulacje tych egzaminow :].

Pozdro

 

P.S. Loool tam przy jednej scianie to widze cos sie kręci, ta pani z torebką na niezłą lache wygląda buehehh:]

 

[Wyedytowany dnia 24-6-2004 > Gacu666]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktyka ukonczona i wreszcie mialem troche czasu dla siebie. Mniej wiecej zakreslilem wyglad sceny i styl wykonania. Przedemna wyjazd wiec bycmoze za 3-4 tyg bedzie kolejna odslona (moze finalna).

 

Lodowa (procz tego ze bedzie wypchana towarem i umiejscowiona bedzie w niej glowna akcja) zostaje mniej wiecej tak jak teraz - co do reszty postaram sie zrealizowac to co zawarlem we wczesniejszych szkicach.

 

pozdrawiam

rzuq

 

kocur51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarombiste, ze swojego czasu podobne rzecy normalnie na kartce w szkole rysowałem jak mi sie nudziło (a to nie żadko było jak sie można domyślić :) )

wiesz co- na najwyższej pułce w lodówce zrób takom błyszczącą częściowo oszronioną wypaśną puszke albo butelke PIWA (tylko mocnego oczywiście ;] ) i bedzie odrazu wiadomo do czego sie wszyscy ślinią

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał mieć taką swobodę bawienia się tabletem.

A tam co, Elvis chce zarwać jakąś niezłą zieloną d.... :]

(możesz odebrać te komentarze pozytywnie)

 

kolegaalek - praca, praca, praca :( nawet nie miałem czasu na chwilę przysiąść do 3dmaxa, Dzięki za pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności