Skocz do zawartości

[Pojazd 3D]Dodge Viper SRT10 2008 & ACR-X 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Coprawda wstyd się pokazywać w otoczeniu takich tematów, ale trudno :P Obiecałem sobie, że już przy tych renderach nic nie będe grzebał, także trzymajcie mnie za słowo ;P Historię projektu mniej więcej znacie, model to remodeling Chryslerowskiej bazy CAD, pierwsze podejście do jakiegokolwiek texturowania no i dalsza nauka renderowania :)

 

3ds max & vray 2.0

 

frontsidef.jpg

 

Hi-Res

 

backsideu.jpg

 

Hi-Res

 

siatka

 

sidewheelf.jpg

 

Hi-Res

 

Reszta ujęć w drodzę, a trochę ich będzie. C&C are welcome :)

Edytowane przez Berger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie super, zarówno model jak i render. Jedynie prawa strona spojlera z mocowaniem wydaje mi sie za ciemna, ale to pewnie celowy zabieg. Czekam na więcej ujęć ;)

Edytowane przez Wonsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo solidne rating_4.gif

Niefortunnie w podobnym czasie pojawił się inny model.

Konsekwentnie, z modelu na model coraz lepiej. I juz plastusi nie ma :)

Studio nie podoba mi się, źle odbieram gradienty od 0x00 do 0xFF na małym odcinku.

podoba mi się przerwa między komponentami zderzak/tył, ale nie ma szczelin koło drzwi. Tego mi brakuje troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba zapomniał , że ocenie podlega również model, który jest na bardzo wysokim poziomie. Oba projekty były tworzone równolegle, nie ma jakiejkolwiek mowy o kopiowaniu czy wzorowaniu się na drugim viperz z galerii .

4 gwiazdki to słuszna ocena, Ci co dają mnie zwyczajnie zazdroszczą.

 

Osoby wstawiające ujemne punkty reputacji za to, że coś się im nie podoba, powinny się zastanowić do czego ta reputacja służy , bo chyba pomylili jej funkcję

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Gratki fronta! Również nie kumam czemu tak nisko z oceną, no ale nie gwiazdki najważniejsze! świetne rendery jak i postpro, nie jeden pewnie zazdrości skilla!

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności