Skocz do zawartości

Architektura Wnetrz - Koncept


Zbychowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio dlubane w wolnych chwilach. Jest to projekt czysto koncepcyjny w oparciu o istniejaca bryle. Mam swiadomosc ze w niektorych miejscach pewne rzeczy kuleja ale moze w nastepnych pracach wyjdzie lepiej. Milego.

 

33953511.jpg

 

58576354.jpg

 

69091004.jpg

 

62218744.jpg

 

47517001.jpg

 

23841336.jpg

 

14897031.jpg

 

64712030.jpg

 

18225278.jpg

 

96627302.jpg

 

80501171.jpg

 

66028530.jpg

 

42843116.jpg

 

70429790.jpg

 

67538805.jpg

 

45978963.jpg

 

62358587.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Dzieki:)

 

Pan w tv a dokladnie Cimoszewicz moze zostac wymieniony na innego ktorego w wieczornych wiadomosciach pokazuja;) Co do kurzu w garderobie raczej bym sie nie obawial. Poza tym w miare regularne sprzatanie zalatwia sprawe.LWF (niby), gamma 2,2 input 2,2, output1. Pliki wyjsciowe open exr. Kolor Maping linear 1/0,43/1

Tekstura tkaniny:https://rapidshare.com/files/460697340/tkanina1.rar

Edytowane przez Zbychowaty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nixon

Materiały i oświetlenie są niesamowite. Uwielbiam ten klimat w jakim tworzysz wnętrza. Bryłę modelowałeś z głowy czy masz rzut pomieszczeń? Chętnie bym rzucił okiem na całość. Będę śledził ten wątek. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne.

Dobry klimat. Troszkę łazienka mi nie leży. Brakuje w niej przytulności reszty mieszkania. Kamien na scianiach podlodze, blatach i te lustra nie działają za fajnie razem.

Garderoba super, salon super, kuchnia super! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tu nowy:)

Muszę przyznać, że wizualizacje pierwsza klasa! Pomysły na to wszystko również. Mam nadzieję, że jak będę robił swój dom to nie będziesz jeszcze za drogi, o ile już nie jesteś:)

Mam też pytanie - czy sofa, której użyłeś to może Baxter? W każdym razie z nieskrywaną przyjemnością dowiedziałbym się skąd coś takiego wziąć??? Tzn do produktu jako takiego mam dostęp natomiast gorzej z blokami 3d. Czy możesz się podzielić wiedzą na temat wejścia w posiadanie tych bloków, o ile oczywiście nie jest to tajemnicą zawodową. Pozdrawiam i będę obserwował Twoją twórczość bo to co robisz nosi znamiona geniuszu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwamartini - dzieki, sofa to Bonaldo model Peaunt B. W sumie sredni biorac pod uwage oryginal. Niedlugo zrobie chyba male odswiezenie bo jednak pare kwestii mi sie nie podoba. Model mam od kolegi:) Co do geniuszu to mocno przesadzasz ale jest to mobilizujace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. To Bonaldo. Użyłeś chyba głębszych modułów bo z tymi krótkimi wygląda słabo. Najlepiej tej model sofy prezentuje się na dużej powierzchni złożony z dużych modułów. Dzięki za info, poszperam w necie, widzę, że ze strony już się nie da, chyba, że jest się regionalnym przedstawicielem.:)

Bardzo fajne te Twoje prace, jakiś czas temu oglądałem tę ze ścianą z łupka i zielonym dywanem, tam chyba były kanapy Minottiego, praca robi bardzo duże wrażenie. I na koniec pytanko - ile sobie życzysz z metra (bo pewnie tak liczyć) za zaprojektowanie mieszkania? Ogólnie, bo wiem, że pewnie dużo rzeczy ma wpływ.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwamartini - dzieki, sofa to Bonaldo model Peaunt B. W sumie sredni biorac pod uwage oryginal. Niedlugo zrobie chyba male odswiezenie bo jednak pare kwestii mi sie nie podoba. Model mam od kolegi:) Co do geniuszu to mocno przesadzasz ale jest to mobilizujace ;)

 

Mówisz, że model jest średniej jakości względem oryginalnej sofy?

Masz zamiar jeszcze odświeżyć ten projekt???:) Chciałbym tak odświeżać:) Ja niestety dosyć krótko pracuję w 3ds maxie, w zasadzie to można powiedzieć, że jestem na poziomie przedszkolnym :D ale powoli...

Do tej pory pracowałem na Cad Decorze i na dobrą sprawę, dopóki wizki nie będą mi smigać w 3ds maxie to się posiłkuję Decorem (co prawda w najnowszej wersji ale do 3ds maxa mu daleko...)

Wracając do wspomnianej sofy bonaldo to czy nie zechciałbyś mi odsporzdać modelu? Niestety moje poszukiwania w necie przyniosły marny efekt. Znalazłem jakąś w 3ds ale już była zbita z modułów a po rozbiciu nie da się jej ustawić jak chcę bo brakuje elementów. Poza tym ten 3ds ważył chyba z 70MB nie wiedzieć czemu...Jak jesteś zainteresowany odsprzedażą to daj znać za ile?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności