Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy królów - nowy trailer, premiera 17 maja


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni ciężko w serwisach związanych z grami komputerowymi nie trafić na informację dotyczącą "The Witcher 2: Assasins of Kings". Również i u nas na forum ten temat przewija się w kilku tematach. Pojawił się nowy krótki trailer tej gry. Warto również przypomnieć, iż premiera polska i światowa już 17 maja!

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1777

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wiedźminek już się grzeje na moim twardzielu :)

 

"Wiemy, że na forum są użytkownicy, którzy uczestniczyli w tworzeniu tej gry. Mamy nadzieję, że chętnie jeśli będą jakieś pytania dotyczące kulis produkcji - na tyle na ile będziemy mogli - podzielicie się tym. Mile widziane będą oczywiście jakieś załączniki "graficzne" :)"

 

też mam taką nadzieje ;), ale prawdopodobnie jeszcze im nie wolno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi kto robił gołą babę do playboya i czy ta osoba, zapewne płci męskiej, onanizowała się podczas swojego procesu kreacji "sztuki" dla plebsu.

 

Kup se tego plejboja i będziesz wiedział bo wszyscy są wypisani. Chyba że jaśnie pan brzydzi sie takimi mainstreamowymi mediami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GameTrailers też jest fajny trailer'ek:

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-hope-the-witcher/713860

 

To podlinkowałem w newsie (poniżej). Ale może źle opisałem faktycznie, że to niby ten sam trailer (bo po części tak).

 

Celowo trailer nie został wrzucony oficjalnie na YT lub inny tego typu serwis tylko na serwisy z grami (taki exclusiv dla nich?). Strasznie nie lubie ich kodów embedowych bo lubią wklejać dziwne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że fakt wydania tego na konsole nie ubrzydzi mi grafiki na pececie jak... crysis2 np.

Juz wiadomo, że będzie mniej poly, niż mogli włożyć. Będą jakieś różnice między konsolową wersją a PC, typu... lepsze particle, albo większe mapy ?

Juz 3 główki geralta leżą sobie na biórkach u nas w akademiku i czekają grzecznie na 17 maja :) Nie mogę się doczekać, 12/13 lat miałem jak krew elfów wyszła mrrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf uf uf, świetny dobór utworu na początku. Jeden z moich ulubionych zespołu Hedningarna, jeśli ktoś chce znać konkrety to jest to VargTimmen, a album to Tra (a z kropeczkami :D). Śmiało polecam choć ten utwór oryginalny dalej brzmi mniej dramatycznie :D To co słyszymy później to miks kilku utworów xD

 

mamoulian jak zwykle w formie. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=Pnvt9PNtKRg&feature=player_embedded

 

tylko obejrzeć do ostatniej sekundy, ja się uśmiałem :D

 

w wtorek pierwsze DLC! za darmo! :D sprytny sposób na piractwo, znacznie lepszy niż bzdurne zabezpieczenia karzące fanów za kupienie gry ;)

 

@_michal

 

Było by fajnie :) ale na bank zrobili jedynie na PC i XKarton

 

@kotisded

 

Jeśli już, to na konsoli będzie gorsza grafika, ale patrząc na wymagania PC, wersja konsolowa będzie wyglądać identycznie jak PCtowa

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nadzieję, że chętnie jeśli będą jakieś pytania dotyczące kulis produkcji - na tyle na ile będziemy mogli - podzielicie się tym.

 

Namawiam chlopakow do tego, ale sie wstydza;) Po premierze pewnie bedzie chwila oddechu, to sie cos powrzuca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja postaci weszła na zupełnie nowy poziom, w porównaniu z W1. Aż miło zawiesić oko. I filmowo o wiele ciekawiej, przynajmniej sądząc po trailerach.

 

Byle do wtorku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@kotisded

 

Jeśli już, to na konsoli będzie gorsza grafika, ale patrząc na wymagania PC, wersja konsolowa będzie wyglądać identycznie jak PCtowa

 

No... zobaczymy trochę się tego boje. W1 było ślczne na swoje czasy, a konsole niestety teraz są już stare, słabe i brzydkie. Już W1 było trudne do przepisania.

Co wy myślicie, że tylko do renderingu mam 40 ghz przemiału na procesorze i podopinane grafitem łączenia na Gpu?:P Dajcie dodatek z większymi teksturami :)

AAAAaaale.. chyba to takie Polskie żeby płakać nad nierozlanym mlekiem...

w hiperpozycji... które w teorii sturn jest zarazem rozlane i nie rozlane...

Do 17`go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... zobaczymy trochę się tego boje. W1 było ślczne na swoje czasy, a konsole niestety teraz są już stare, słabe i brzydkie. Już W1 było trudne do przepisania.

Co wy myślicie, że tylko do renderingu mam 40 ghz przemiału na procesorze i podopinane grafitem łączenia na Gpu?:P Dajcie dodatek z większymi teksturami :)

AAAAaaale.. chyba to takie Polskie żeby płakać nad nierozlanym mlekiem...

w hiperpozycji... które w teorii sturn jest zarazem rozlane i nie rozlane...

Do 17`go :)

 

Powrót dziadka3d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Panowie! Brawo Pięęęękna ta gra na high detalach, nie mam czasu narazie żeby pograć dłużej ale... Brawo :)

Scenka z Tris na wjezdzie super :) Efekty słońca zza balisty... mrrr... Teksty jak zwykle mistrzowskie :)

Jedyne do czego się przyczepię bo leży i drażni to polski dubbing. Porównywaliśmy z angielską wersją i widać kto lepiej aktorzy. W Polskiej to nudne i bez sensu się wydawało, a w angielskiej to w 3 osoby siadliśmy i jak byśmy film oglądali :)

Aż bym sobie pograł zamiast shadery ustawiać.

Życie bywa okrutne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności