Skocz do zawartości

Dead Island E3 Trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dobre wrażenie po pierwszym filmiku sprzed kilku miesięcy (wyświetlanym w pewnym sensie "od tyłu") zupełnie prysło. Trailery są zupełnie pozbawione polotu (pierwszy inspirowany chyba "Smack My Bitch Up"?), ani to eksyctujące, ani specjalnie widowiskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche podobne zdanie jak Mookie. Troche.

 

Teaser cinematikowy uwazam za mistrzostwo. Glownie dlatego, ze jest pokazany dramat pojedynczej rodziny, cos, z czym moge sie identyfikowac i przezywac wraz z bohaterami.

Uwielbiam to w grach i kinie. Ten element wlasnie podobal mi sie najbardziej w "Znakach".

 

 

W trailerach tego nie ma za duzo (jest corka strzelajaca do ojca;), ale to jednak TYLKO trailery.

 

Taki Dead Rising na przyklad ma fajny klimat, ale trzeba w niego wsiaknac, pobiegac miedzy zombiakami i ocalalymi. Filmiki tego nie przekaza.

 

Mam nadzieje, ze z Dead Island bedzie tak samo:) Czego sobie i tworcom zycze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest wporządku... to co zobaczyłem zachęca mnie żeby sobie w to pograć, więc chyba zadanie spełnione... a że nie ma w tym takiej poezji jak w teaserze... cóż to jednak gra a nie melodramat... co nie znaczy że cinematik mi się nie podobał... jako młody ojciec nie mogłem się po nim przez tydzień otrząsnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy cinematic był świetny, mocno kojarząca się muzyka z serialem Lost ( nawet powstało kilka mash-upów

), bardzo emocjonująca historia.

Jakoś tego nie widzę w gameplay'ach. Brak poczucia zagrożenia (może prezentowano grę na niskim poziomie trudności) nawet jak coś wyskakuje znienacka to najpierw odepchnie gracza zamiast zabić albo mocno zranić. No i laska w szpilkach ma taką petardę w łapie, że odcina głowy jednym zamachem maczety.

Nie potrafię dopatrzeć się fabuły. Rozumiem, że to ma być ucieczka z wyspy czy coś jeszcze?

 

Ale komentarze pod filmami, ilość wyświetleń i pozytywnych ocen raczej prognozują dobrą sprzedaż. (co mam nadzieję się potwierdzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee! Po takim świetnym cinematicu, takie gnioty? Wstydziłbym się pokazywać. Gra.. hmmm chyba zostanę przy left 4 dead. Potwierdzam skojarzenie z postal 2. Poczułem się też trochę, jakbym właśnie włączył serial pokroju CSI. Ta gra będzie miała chociaż kawałek dramatyzmu, czy to kolejna przeceniona produkcja? Jak na razie cinematic do kin, a grę do kiosku za 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności