Skocz do zawartości

Wiz: Herbapol, Wadowice


Godzil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wykrzesałem w pracy kolejną wizkę a naprawdę, robię ich od groma. Jednak nad tą miałem dużo mniej kontroli, zatem miałem ciut więcej czasu aby zrobić coś lepszego niż zazwyczaj.

Kto tam mnie zna mam nadzieje już wie, że nie jest to szczyt moich możliwości :P ale obrazek wyszedł chyba miły dla oka, więc się nim podzielę:

 

herbapoluj03jpgmale.jpg

 

Oczywiście model jaki jest, taki jest. Nie mogę traktować bryły bardziej detalicznie gdyż takie mam rozkazy... wszystko na szybko. Celem zatem było uzyskanie komercyjnego, prostego obrazka, ale mam nadzieję że ktoś znajdzie w obrazku coś ładnego :)

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Godzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

popieram, 1 fajny

 

w 2:

 

- brakuje tekstury asfaltu (podmień choćby w photoshopie jak masz maski wyrenderowane nie powinno zająć dużo czasu)

 

- bladość ogólna - krzywymi może w photoshopie coś pomachać ?

 

- skończył bym kadr wyżej - tak na wysokosci linii rozgraniczających pasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEkoy - ok nie obrażę się, ale nie uważam że tłumaczenie tego typu to coś złego, to po prostu część opisu. Nie mogłem pozwolić sobie na to czy tamto, więc starałem się pokazać to i owo :)

 

RESZTA - no dobrze, pewnie macie racje :P WYWALONY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tores dzięki że napisałeś. Z tym właśnie może być problem bo (na szczęście) interes się rozkręca i nie mam za wiele czasu na poprawianie zlecenia z biura, ale podoba mi się ten projekt na tyle, że jak się ciutkę rozluźni, to go poprawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności