Skocz do zawartości

Najlepsi artyści, graficy, animatorzy, osoby z branży CG


osiouek

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że fajna polemika się wywiązała odnośnie artysty/rzemieślinika/rifififi, to dodam że w sumie najlepszym określeniem jest jak dla mnie twórca. Oddaje istotę sprawy, nie ma tego nadętego balastu artysty ani przyziemności rzemieślnika. Termin bardzo pojemny, ale właśnie to w nim lubię.

 

A dla mnie artysta = twórca, zaś rzemieślnik = odtwórca.

Rzemieślnik odtwarza rzeczywistość taką jaka ona jest. Artysta pokazuje świat w "lepszych barwach", urozmaica, dodaje coś od siebie bo ma iskrę bożą. Pokazuje zwykłą rzecz w inny lepszy i ciekawszy sposób niż widziałby to przeciętny człowiek.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zin, dzięki Twojemu wyjaśnieniu już rozumiem fenomen gwiazd pop. To ich ubarwianie rzeczywistości... Jeśli ktoś nie umie namalować martwej, za cholerę nawet mu poprawnie owal nie wychodzi, to jest artystą, jak się tego nauczy, to stanie się już "tylko" rzemieślnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie ten pan.

 

Traitor - zgadzam sie, niewielu jest artystów z takim skillem ... echhh początek zapowiadał sie na żart ale lądowanie pojazdu na parkingu i sceny walki zmiotły mnie z krzesła

 

konkret.

 

 

 

7.gif

 

jak ja lubię te emotki z sfd. dobre dobre. humor mi poprawiliście przed snem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrrszalony - malowanie skrótami martwej czy czegokolwiek, co będzie już wstępną interpretacją autora danego przedmiotu staje się dziełem przetrawionym przez jego głowę. Np ostatnie obrazki w teczce cptobvious'a. Nie chodziło mi o nieumiejętność czegoś, tylko wyskoczenie ponad przeciętną. Jeśli chodzi o krzywy owal - już dawno został odkryty, przez każdego i jest wtórny :P Artysta odkrywa nowe rzeczy, kreuje je. Wiem, że to bełkot, no ale już trudno. Zostałem wywołany to odpowiadam :) Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności