Skocz do zawartości

Teczka 2D: Fotomontaże


kolegaalek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok little-ninja sam tego chciales ;-D...

wspomnienie z wakacji... little and britni... no no teraz juz wiemy czemu jej tak zawsze bronisz - ladna z was para ;-) - szkoda tylko ze sie nie usmiechnales... masz mine jak gdyby ktos ci peta z zebow wyrwal ;-p

[fotosy: little-ninja z \"Z drugiej strony ekranu - sezon 2004\" - tu; britni: net; widoczek: net]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

everyman: cos prawa strona twarzy szwankuje, policzek powiekszyles i usta troche nie te. Peta mogles zostawic i dac Britney podobnego, niech sie dziewczyna uczy zycia :)

 

little-ninja: mogles jej zajaczka zrobic za glowa..

 

 

 

 

 

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > leander]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aahahahah, everyman - masakra :D

 

wrzuce cos swojego ale niewiem czy to sie tutaj zalicza :]

 

aha, krajobraz - 3D, Made by KX, alien tez, a to po srodku to jest KX made by KX :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok leander wrzucam ;-D

rzeczywiscie slodki jamnik - nie chcialbym go spotkac kiedy sie denerwuje... czyzby inspiracja potwornym zoo ;-D

 

---edit----------------------------------------------------------------------

a to fotki uzyte do fotomontazu: org

 

[Wyedytowany dnia 3-7-2004 > everyman]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec, dziś w Empiku wpadł mi w ręce amerykański magazyn computer arts, w którym pokazywali takie kolorowe i miłe dla oka prace jednego kolesia. Pomyślałem sobie\"nie będe gorszy;)\" i oto co steorzyłem. Lepiej by wyszło w ektorach, ale nie mam programu do wektorów:(

Takie tam wesołe hipisowskie klimaty. Pewnie Pan SansSerif znowu bedzie zły, żę zaniżam średnią forum, ale co tam:)

z tego zdjęcia skorzystalem-

Ola.jpg

 

 

A oto dwie wersje kolorystyczne-

OLA1.jpg

OLA2.jpg

Jestem ciekawy waszych reakcji:)

 

 

 

[Wyedytowany dnia 3-7-1467p.n.e > kolegaalek]

 

[Wyedytowany dnia 3-7-2004 > kolegaalek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegaalek: Biala lepsza, ale w obu dobor kolorow nieciekawy jak dla mnie. Zbytnia mackowatosc przywoluje na mysl jakas osmiornice, a w tych okolicznosciach troche sie ow wesoly klimat gubi.

Keep doin\' :)

 

W kwestii Grand Canyonu w mojej pracy nie jestem zorientowany najlepiej, na fotke trafilem w sieci i nie pamietam w jakich okolicznosciach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegaalek - komentarz do tej zdublowanej kolorowiutkiej kobietki, sądzę że nie tędy droga.

 

Kooba - Klimat zarabisty, ale znów pytanko. Czemu mi coś nie pasuje to wiadro do reszty (i nie mówię o koncepcji, ono ma tam stać tylko coś z nim nie tak)

 

zwierzak - dzięki, nie bedę poprawiał, to i tak było robione na szybko, prędzej wymodzę coś innego.

 

Pozdr. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość warnke8

Witam wszystkich!

to moja wizja baśni o zaginionym mieście.....jestem tu po raz pierwszy,zapraszam do oceniania...otwarta jestem na wszelkie rady

gr01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warnke8: super, bardzo lubie takie intrygujące, zakręcone klimaty a\'la damnengine. Nie znam sie, ale kompozycja tez wg mnie daje radę. Chetnie zobaczę więcej takich prac.

 

Tylko mi woda nie pasuje, bo wyglada jak renderowana w 3D (chociaż pewnie nie jest), a jestem uprzedzony do takowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warnke8 - jestem oczarowany, zaczarowany, zachłyśnięty, zamroczony..... może starczy

 

leander - co do twoich montaży to masz jak zwykle pierszeństwo. Drastycyzmu dodało by może lekkie spopielenia (przypalenia) na twarzy, ale to jest tylko moje zdanie. Pozdr :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Właściwie to nie wiem po co to wrzucam, ale znalazłem to dziś na dysku - sprzed około 0,5 roku.. chyba z 10-15 minutek :) Zabawa w shopce - nie bijcie, że taki gniot, ale tu mnie jeszcze nie było :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności