Skocz do zawartości

Tapeta 2D+3D: Tunel


Orion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wypiernicz tą ogródkową zielen i kwiecista czerwien!!! Takie kolory to do poradnika działkowca sie nadaja, a nie to futurystycznej scenki. Sama praca bardzo kiepska, kompozycja (jaka kompozycja?), nie - raczej klasyczny gniot i wiecej nic nie napisze:)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Orion... bardzo brzydkie to \"cuś\", gdyby tak wygladala reklama 3dsMAX\'a, niewielu ludzi chcialo by w nim pracowac...

ktos powiedzial ze najlepsze efekty mozna uzyskac uzywajac mozliwie najmniejsza ilosc materii... twoja praca jest mocno \"przegadana\", fatalna kolorystycznie, kompozycja... lepiej niemowic... liternictwo...

wrto pamietac ze wszystko musi miec jakies uzasadnienie i jakis konkretny cel... mysle ze w tym przypadku to nietylko sprawa gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_kuba_-->Ta tapetka nawet z założenia nie miała być matrixowa. Tak jak mówi mateusz, czemu wszyscy jak widzą zieloną siatkę to mówią matrix?? Jak będę miał chwilę to przeniosę to do wipa i cosik jeszcze przy niej podziałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam ! Widze ze nikt z przedmowcow nie byl nawet troche na tak ! A ja bede ! Tak Orion niech zyje OLD SCHOOL ! A jak sie przyczepie to powiem tyle ! Po emisji wszystkich matrixow urzywanie zieleni jest juz chyba nie w modzie , pozatym prosty ten tunel i slabo widac ten ekranik maxa w tunelu bo przez pierwsze 2 min zastanawialem sie co to jest ! Ale jak joz mowilem OLD SCHOOL RULEZ :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Orion

_kuba_-->Ta tapetka nawet z założenia nie miała być matrixowa. Tak jak mówi mateusz, czemu wszyscy jak widzą zieloną siatkę to mówią matrix?? Jak będę miał chwilę to przeniosę to do wipa i cosik jeszcze przy niej podziałam :)

 

To nawet nie o kolor chodzi, ale bardzie mi sie to skojarzyo przez te ciagi po lewej. Zreszta to jest troche taki cybernetyczny klimat, cos z tym zwiazanego. A flagowym wyrazem tego klimatu jest jakby na to nie patrzec \"Matrix\". Nie chodzilo tu o to ze sa elemnty z filmu czy cos, co jest z nim bezposrednio zwiazane, czy zapozyczone. Chodzi tu o ten wlasnie z deka podobny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto tu jest archeologiem.... wydaje mi się że praca byłaby dobra w czasach Maxa pod DOS\'a ;] chociaż wtedy ktoś by kredkami lepiej narysował ;]

Nie chcę tu za bardzo jechać.. bo to nie jest smaczne, ale jakbym zobaczył tą reklamę na poczatku zabawy w 3D to bym został bez kitu archeologiem....

Pozdro i czekam na coś bardziej old schoolowego ;]

Jedno co mi sie podoba to białe napisy i pomysł z interfacem z maxa ;]

 

Beatou

 

[Wyedytowany dnia 3-7-2004 > Beatou]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie usmiałem czytając ten temat... na maxa.... ale nie z pracy tylko z komentarzy. ale sie wiara uczepiła biednego Oriona. A zapytal ktos co autor chciał wyrazic Ta pracą? rozumiem czepiać sie o sprawy techniczne, ale komentarze wstylu nie podoba mi sie, blee i ale badziewie są dla mnie conajmniej nie zrozumiałe. wszak o gustach sie nie dyskutuje. jak już sie tak pisze to pasowałoby uargumentowac jakos swoją opinie a nie tylko pisac nie podoba mi sie bo mi sie nie podoba. może napisze cos od siebie.... faktycznie w pracy jest chaos... cięzko dojśc o co chodzi... ale może autor coś niecoś wyjąsni i poprawi. co do zieleni to kolor mi sie podoba... ale czerwonuy z nim sie bardzo gryzie.... no i ta siatka jako tunel raczej salba i malo urozmaicona... w zasadzie słabo przypomina tunel.

 

uwaga do MareG.. a to czemu ma wywalać kolory? bo Tobie sie nie podobają? kiepski argument. wydaje mi sie iż nie każdy musi sie interesować ogródkami i działkami....

 

więcej wyrozumiałości bo wydaje mi sie iż komentarze są raczej chamskie.... czasem mam wrażenie iż niektórzy moderatorzy( i nie zawsze) jada z grubej rury bo taki mają nastrój... czyżby włądza nad forum uderzala do głowy? to moja skrona opinia i można sie z nią nie zgadzac. nie mam nacelu nikogo obrazić czy urazić jeśli to zrobiłem to przepraszam. taka moja opinia.

 

Orion pracuj dalej i pokaż coś ciekawego. ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade-->Luzik :) Część chłopaków pojechała ze mną dla jaj, a część bo widzieli że ta pierwsza część już pojechała :D (ale zamotałem) A co do tej pracki to chciałem odejść w niej od standardów ala 2advanced, część towarzystwa to skumała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Orion... jeśli mam być szczery :] :) - 2adv w życiu nie widziałem, nie wiem jaką mają stronkę i wogóle ch8j mnei obchodzi szum wokół nich, jaki ostatnio panuje na forum (chyba ktoś ich bardzo trendy zrobił ;) ). Odnośnie klimatu cyberpunk i oldshool - ta praca chyba próbuje nawiązać i do jednego i do drugiego, ale neistety z bardzo mizernym skutkiem... Jestem młodym człowiekiem, ale pamiętam jeszcze niektóre baaaardzo stare pracki.. ich autorzy byli/są wielcy, bo potrafili powalić kompozycją, wyczuciem, proporcją, pomysłem, etc. tutaj brakuje wszystkiego... a w szczególności razi mnie bardzo niezgrana kolorystyka..

PS. I nie pojechałem po Tobie dlatego, że inni jechali - po prostu wyrażam swoją opinię... speedzik bardzo nieprzemyślany kompozycyjnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Wiesz cio?? Powiem Ci jedno - podobasz mi się :P - potrafisz przyjąć krytykę nie miotając się jak bachor... zrób to dla mnei i popraw tą prackę - stonuj kolorki, popracuj nad kontrastem - pokaż to, co najważniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej co do polaczenia kolorow krwisto czrwonego i zielonego to niejesyt takie wcale zle! Zobaczcie na stroje Portugali, na te gre barw, na korelacje niedzy nimi taka ze wydaje sie jakby miedzy nimi wystepowal blekit. Zauwazyliscie to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Boję się, ale wejdę ;) Ciekawe, co chłopaki(?) mają tam fajnego :)

 

No i wszedłem... yyyy... co do stronki - widziałem fajniejsze - nie jest to szczyt ludzkich możliwoście estetycznych. Za to znajomości flasha i pomysłowego wykorzystania jego dobrodziejstw odmówić im nie mogę. Stronka próbuje mieć klimat, ale robi tylko fajne wrażenie efekciarstwa..

Przeglądam ich dokonania... tzn. prace - neizłe, niezłe... nie obraziłbym się, gdybym musiał tam kidyś pracować. :) Ogólnie to styl mi podchodzi - bardzo lekkostrawny...

 

[Wyedytowany dnia 5-7-2004 > M@Ti]

 

No dobra.. widziałem więcej - I\'m impressed... Hehehe, ale sobie przypomniałem, że już tam kiedyś byłem ;) Starsza wersja jest lepsza!!!!

 

 

[Wyedytowany dnia 5-7-2004 > M@Ti]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nooo, nooo... postęp bez wątpienia.. ale nadal można to zrobić lepiej - nie poddawaj się... Próbowałeś może usunąc te pseudowypukłości z zielonego kolorku otaczajacego obrazek?? Wydaje mi sie, ze to mogloby pomoc.. chooociazz... Poza tym teraz widac, ze chodzilo Ci o przedstawienie screena - nie ejst juz tak chaotyczjnie.. piekne - bardzo dobry progres.. pracuj nadal... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu bym dodał jakieś piorunki na napisie... taki prądzik hehe a zamiast screena z Maxa opakowanie albo logo, które widać podczas włączania maxa... moim zdaniem najfajniejsze było w max 4... ale to jest tylko moja skromna opinia ;]

 

Pozdr,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności